Úspěchy v anglickém jazyce

V únoru se na ZŠ Norská v Kladně konalo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce a  naši studenti dosáhli opět krásných úspěchů.  Na úžasném 1. místě se umístila Ludmila Řepová (kvarta) a zajistila si tak postup do krajského kola. Lukáš Spousta (prima), který jel jako náhradník, neboť vítěz školního kola byl v té době na lyžařském kurzu, skončil na 3. místě! Našim studentům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Další fotografie najdete ZDE

9. místo v ústředním kole...

Náš student ze sexty Martin Divíšek se dostal v soutěži v anglickém jazyce až do ústředního kola, kde skončil v kategorii III A na devátém místě. Velice gratulujeme!