Úvodní duel sezóny pro Spartu, nad Olomoucí vyhrála po nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v 1. kole České para hokejové ligy ve Škoda Ice Rink aréně nad olomouckými Kohouty 2:1 po samostatných nájezdech. Pražané šli do vedení v 5. minutě zásluhou Frolíka, každopádně po vyrovnání v 19. minutě z hole Ferenčíka už gól nepadl. Rozhodnout musely samostatné nájezdy, ve kterých Vápenka všechny pokusy soupeře chytl, za domácí uspěl Zdeněk Krupička a Novotný. Ke druhému utkání sezóny bude Sparta zajíždět 6. října na led mistrovského Zlína.

První výhra v sezóně! Sparta vyválčila dva body v Olomouci v nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty ve druhém kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy vybojovali první vítězství v sezóně. Pražané sice na ledě Olomouce sehráli až nečekaně těžký duel, nakonec jej ale dotáhli do dvoubodového finiše za triumf v náj

Domácí premiéra pro Spartu! Ve 3. kole vyzve v Holešovicích Karlovy Vary

Sledge hokejisté Sparty Praha se poprvé v letošní sezóně představí na domácím ledě. Po reprezentační pauze v sobotu 21. října do Tipsport arény v Holešovicích zavítá ve 3. kole v rámci reprízy loňského souboje o bronz tým z Karlových Varů. Vstup na atrakt

Sparta vyhrála ve Varech, díky pomoci Zlína ztrácí na druhé Pardubice už jen bod!

Sledge hokejisté pražské Sparty půjdou klidně spát. Zvládli svůj těžký duel na ledě Karlových Varů, kde vyhráli 5:2. Navíc díky výhře Zlína v Pardubicích se na druhé Mustangy dotáhli jen na rozdíl jednoho bodu a situaci tak Pražané převzali do svých rukou

Sparta natáhla bodovou šňůru, ve Varech urvala tři body!

I ve čtvrtém utkání sezóny dokázali sledge hokejisté Sparty bodovat. V rámci 5. kola České para hokejové ligy dle kapitána Jiřího Krupičky sice Pražané na ledě Karlových Varů neodehráli dobrý duel, i přesto ale vybojovali tři body za vítězství 3:2. Pokud

Semifinále je tady! Sparta do něj vstoupí v sobotu doma, ale bez Zdeňka Krupičky

Vrchol sezóny je tady, sledge hokejisté pražské Sparty v sobotu 16. února začnou bojovat v semifinále play off se Zlínem. Duel hrají na domácí půdě v Merkur Aréně v Říčanech, úvodní buly je naplánováno na 14:10 hodin. Vstup je zdarma! Série je hraná na dv