V Beach Junior Cupu zvítězili mladí fotbalisté z jihu Čech

Vítězem finále druhého ročníku turnaje mládeže v plážové kopané se stali fotbalisté SK Dynamo České Budějovice. Na penalty porazili Hradec Králové 3:2. Vítězný tým získal jako hlavní cenu letní pobyt v Nizozemsku. Finále se letos zúčastnilo 12 týmů včetně holandských hostů. Zápasy se odehrály v energeticky úsporné E.ON Beach Aréně v Praze-Ládví.

Slavia Praha obhájila vítězství na E.ON Junior Cupu

Dvanáctý ročník fotbalového turnaje E.ON Junior Cup určeného hráčům do 10 let vyhrál tým SK Slavia Praha. Ten v dramatickém finále zdolal Borussii Dortmund 3:2 po penaltovém rozstřelu.

Jiří Stránský je na mosteckém okruhu doma

Rodák z Mostu Jiří Stránský je všestranným jezdcem. Okusil rally, závody do vrchu i okruhové poháry či šampionáty. Je nasnadě, že nejvíce toho odkroužil na oválu domácího mosteckého autodromu. „Znám ho jako své boty,“ potvrzuje motoristický nadšenec. Je p

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení a stali se dodavateli pro eshop Bauhaus Německo. Příspěvek Zvítězili jsme ve výběrovém řízení pochází z Akustické materiály

Naši fotbalisté vyrazili na prvoligový zápas

V neděli 17. 9. 2023 byl z Kravař vypraven autobus fotbalových fanoušků, ale především mladých fotbalistů a fotbalistek na prvoligový zápas do Jablonce nad Nisou. Fotbalisté z Kravař a okolí měli možnost podívat se do zázemí velkého stadionu. Největším zá

Zeller a Beckhäuser vítězi v Drexler Cupu

V rámci FIA CEZ zóny na Redbullringu se jel také závod Drexler Automotive Cupu, který v kooperaci se zónou a italskou TOPJET 2000 Trophy přivedl na start velmi početné pole formulí F3, F Renault, ale i další. Celkem se pod Spielbergem představilo 37 pilot