Valašský závod 10.9.2022

Další závod letošního roku na kterém startovala Qvara Mi-Ji & Terezka Kolářová se konal 10.9.2022. Valašský závod který pořáda KK Val.Meziříčí posuzoval J.Vychodil a I.Skalická, figurantem byl A.Hudeček.Qwara Mi-Ji skončila v katerorii IGP 1 na 3.místě , získala pohár za nejlepšího mládežníka závodu a za nejlepší obranu. Další foto - ZDE -

Valašský Štědrý večer u Mokrošů

TYLOVICE - Letošní Štědrý den se odehrál ve valašském stylu. Máma našla valašský kroj po babičce, oblékla si ho a při vánočních koledách nám podávala štědrovečerní večeři, výbornou hrachovou polévku, smaženého kapra s pikantním bramborovým salátem jako za

Závod 6h Le Most 9.6.2022

6h Le Most už je za rohem! 9.6. nás čeká další vytrvalostní závod na Mosteckém okruhu. Přidejte se k nám, ještě máme volná místa! BMW e92 pojede i s instruktorem, takže nevadí, pokud nemáte se závoděním žádnou zkušenost. Naopak pokud jste hotový závodní

X vrh malinois Mi-Ji NAROZEN

Dne 11.02.2023 se hrdým ročičům m: Qvara Mi-Ji ( Natasha Mi-Ji x Antraryka) ZZO 1 (VD), ZZO, ZVV 1, BH, IBGH 1, IBGH 2, IBGH 3 (V),SPr 1, FPr 1 (VD),FPr 3, UPr 3 (VD), IGP 1, 2x vítěz Mistrovství mládeže MSKS, 1.místo MR ČR mládeže + vložený závod - 1.mí

Svaťa Božák z Tylovic šestý v ultramaratonovém závodě Kolem Rakouska

RAKOUSKO - Neuvěřitelný třetí ultramaraton v jediné sezóně má za sebou cyklista Svaťa Božák z Tylovic. V srpnovém závodě Kolem Rakouska (Race around Austria) dojel šestý, což je fantastické umístění. BLAHOPŘEJEME! Pro Svaťu to byl zatím nejdelší a také ne

Červencové ohlédnutí za požárním sportem

Stanislav Gajdůšek Tylovjany opět informuje o tom, jak se hasičům vedlo na závodech o prvních dvou červencových víkendech. Hodnotí je jako úspěšné. Ve Velkých Karlovicích hasiči z Áčka vybojovali valašský klobúk . Foto: SDH Tylovice