Vánoční turnaj 2021 byl rozlosován! Startujeme už v 7:30

Vánoční turnaj 2021 byl tuto sobotu rozlosován do skupin. Turnaj se opět podařilo plně obsadit, formát tedy bude takový, na který jste zvyklí. Ve dvou kategoriích (muži a amatéři) se utvořily dvě čtyřčlenné skupiny, kde se hraje tradičně "každý s každým". Každý tým si tedy v základní skupině zahraje tři zápasy, přičemž ze skupin postupují všechny týmy do čtvrtfinále. Všechny zápasy turnaje se hrají 1 x 15 minut (stopují se branky, vyloučení a poslední minuta utkání). Time-out využít nelze v...

Vánoční turnaj ve stolním tenise 2012

Vánoční turnaj se uskutečnil za účasti 29 hráčů a hráček.

Šampionát v Singapuru byl rozlosován, Češky začínají proti Polkám, začal také prodej lístků

Mistrovství světa žen, které v prosinci bude hostit Singapur zná svůj rozpis zápasů. Češky začnou turnaj, který se bude z českého pohledu,

Vánoční florbalový turnaj na 1.stupni

V čase předvánočním byl na naší škole uspořádán florbalový turnaj pro žáky prvního stupně. V kategorii chlapců mezi sebou soupeřilo pět týmů – druháci, třeťáci, čtvrťáci, páťáci a „mix“ tým složený z třeťáků a čtvrťáků. V napínavém turnaji se z vítězství

Mikulášsky a vánoční Blachotrapez bruslařský turnaj detí

Bruslaři na led! Konečně se nám zima ukázala v celé svojí kráse. Vánoční čas se už nezadržitelně blíží a s ním i dětské očekávání tajemných dárků. Tak jako po celý tento rok podporujeme Bruslařský klub v Havlíčkově Brodě (BKHB), tak nyní nezapomeneme ani

Vánoční otevírací doba

Vážení zákazníci, letos jsme se rozhodli mít otevřeno i v době Vánoc, s následující otevírací dobou: 23.12.2021       7-17 hod. 24.12.2021       zavřeno 25.12.2021       zavřeno 26.12.2021       zavřeno 27.12.2021       8-16 hod 28.12.2021       8-16 ho