Varnsdorf se s Karvinou rozešel smírně 2:2

Varnsdorf v televizním utkání remízoval s lídrem druholigové tabulky MFK Karvinou 2:2. Branky zaznamenali Schön a Dufek. Karviná jela na sever Čech s jasným cílem. Využít první mečbol a zajistit si postup mezi elitu. Úvod utkání ale patřil Varnsdorfu, který šel do vedení už po devíti minutách, kdy famózní průnikovou přihrávku proměnil Patrik Schön, který dokázal obejít hostujícího brankáře a otevřít skóre utkání. Radost domácím ale vydržela pouze několik vteřin. Špatně načasovaný skluz Zbrožka znamenal jednak žlutou kartu, ale hlavně pokutový kop. Gólman Sirotník sice vystihl směr, na razantní střelu Jaroslava Málka ale neměl nárok. Varnsdorf měl v prvním poločasu častěji míč na kopačkách, doplácel ale nepřesnost ve finální přihrávce či v zakončení. Po čtvrt hodině hry nebezpečně zpoza vápna vystřelil Švanda, brankovou konstrukci ovšem minul o pár desítek centimetrů. Vedení svěřencům Miroslava Holeňáka vrátil ve 24. minutě Ladislav Dufek, který dokázal využít milimetrový pas za obranu a přesnou ranou k tyči rozvlnil karvinskou síť. Karvinští udělali do druhého poločasu hned dvě změny v sestavě. Obraz hry se přesto příliš nezměnil a byl to Varnsdorf, který mohl jít do dvoubrankového vedení. Jenže doplácel na střeleckou impotenci nigerijského útočníka Tanka, který třikrát během dvanácti minut ve vyložené šanci minul. Varnsdorf se v závěru utkání více soustředil na defenzivní činnost, pasivitu potrestal v 84. minutě po rohovém kopu Lucky Ezeh, který se dostal k odraženému míči a srovnal na konečných 2:2. FK Varnsdorf 2:2 MFK Karviná Branky: 9´Schön, 24´Dufek 12´Málek, 84´Ezeh Sestava FK Varnsdorf: Sirotník – Richter, Kouřil, Zbrožek, Švanda – Bláha, Samko (68. Rudnytskyy) – Dufek (46. Osmančík), Ondráček (74. Kubista), Schön (90+2. Kurka) – Tanko (90+2. Ludvíček). Sestava MFK Karviná: Ciupa – Moses, Boháč, Žák (46. D. Krčík), Málek (46. Bartl) – Antovski, Bederka, Akinyemi (70. Papadopulos), Budínský (C) (70. Ezeh), Mikuš – Memić (84. Mihalík).

Finále PLANEO Cup U9

Finálový turnaj Varnsdorf  PLANEO CUP U9                                          Byli jsme moc rádi, že jsme se na finálový turnaj probojovali podruhé v řadě!!! Velmi nás potěšilo, když pořadatelství tohoto krásného turnaje bylo přiklepnuto našemu k

Poslední zápas sezóny, Varnsdorf čeká cesta do Opavy

Letošní ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se nachýlil ke svému konci. V posledním kole zajíždí Varnsdorf do Opavy, která hraje o udržení v soutěži. Utkání je na programu v neděli 28. května od 17 hodin. Slezané jsou před posledním kolem na čtrnáctém místě tabul

Na závěr sezóny těsná porážka

Varnsdorf v posledním kole druhé nejvyšší fotbalové soutěže proti Opavě neudržel vedení z prvního poločasu a nakonec prohrál 1:2. Slezané od úvodních minut diktovali tempo hry, varnsdorfská defenziva ale soupeře do střeleckých příliš nepouštěla. A když se

Utkání 29. kola proti Karviné odvysílá ČT Sport

Utkání 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi FK Varnsdorf a MFK Karviná bude vysílán v přímém přenosu stanicí ČT sport. Utkání se odehraje ve středu 24. května od 17:00 hodin v Kotlině. Pro fotbalisty Varnsdorfu to bude již čtvrté utkání před televizními kam

Preview: Poslední domácí zápas sezóny, přijíždí Karviná

V posledním domácím utkání letošní sezóny čeká na fotbalisty Varnsdorfu lídr druholigové tabulky – MFK Karviná. Utkání je na programu ve středu v Kotlině od 17.00 hodin. Živě ho bude přenášet stanice ČT Sport. Karviná je aktuálně lídrem tabulky FORTUNA:NÁ