Ve velkém finále sezóny vystřídá Jakuba Knolla Josef Záruba

Již tento víkend se na okruhu Paula Ricarda v Le Castellet uskuteční závěrečný víkend nejrychlejšího pohárového seriálu Lamborghini SuperTrofeo Europe. Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra vyráží na francouzskou riviéru v pozměněné sestavě a s nadějí na celkové umístění v LB Cupu.

Záruba dojel na Nürburgringu druhý

Talentovaný brněnský jezdec Josef Záruba obsadil druhé místo v závěrečném závodě Severního Evropského Poháru (NEC) formule Renault 2000. Na vítězného Švéda Gustava Malju měl v cíli ztrátu pouhých 1,491 sekundy. Osmnáctiletý Záruba má za sebou první ostrou

Slibný začátek sezóny pro Mičánek Motorsport

Smolné momenty, ale slibný začátek. Tak skončil úvodní víkend sezony 2021 pro tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra. Duo Formánek-Záruba na Monze dojelo i přes sérii komplikací na čtvrtém místě v kategorii. Michal Makeš na Hungaroringu bral dvě podia.

Bod a trofej na závěr sezóny

Ani veterán kategorie Moto3, jímž Jakub Kornfeil bezesporu je, nepamatuje tak hektický poslední závod sezóny, jakým bezesporu byl ten víkendový ve Valencii. Jakuba Kornfeila čekal, letos téměř tradičně, start do závodu ze zadních pozic. Chtěl tedy zabojov

Octavia Cup vstupuje do nové sezony

Okruhový šampionát Octavia Cup vstupuje do čtvrté sezony pod vedením nového ředitele Adama Eliáše. Bývalý generální sekretář automobilového sportu Autoklubu ČR zastával do března letošního roku post výkonného ředitele této organizace zastřešující zájemce

Závěr sezóny Octavia Cupu ve velkém stylu.

Letošní sezóna Octavia Cupu se blíží ke svému závěru. Po dvanácti odjetých závodech je zde velké sezónní finále, které zavede jezdce na legendární Nürburgring. V boji o titul šampióna již zůstávají jen Tomáš Pekař a Petr Fulín jr. Ty v aktuální tabulce pr