Velikonoční regata

Jeden z největších českých námořních závodů startuje v neděli 11. dubna. V 10 hodin se na start postaví 38 posádek z České republiky a Slovenska, složených jak ze zkušených jachtařů, tak nadšených amatérů.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

První letošní velká regata olympijských tříd začíná na Velikonoční pondělí 2. dubna na Mallorce. Závodit se bude do pátku a v sobotu 7. dubna jsou na programu medailové rozjížďky. Doufejme, že v nich uvidíme i české závodníky.

Velikonoční soutěž s COOP

Zapojte se do Velikonoční soutěže v prodejnách Trefa. Za nákup nad 399 Kč získáte velikonoční vajíčko obsahující velikonoční nadílku. Vajíčko si můžete také koupit za 29,90 Kč, v tomto případě není nutno nakoupit za 399 Kč. Svou účtenku zaregistrujte a za

Poslední velká jachtařská regata před olympiádou

Největší německá regata skončila v neděli 26. června medailovými rozjížďkami olympijských tříd. V poslední velké regatě před olympiádou se do finále probojoval pouze Ondřej Teplý ve třídě Finn. Bohužel ve finálové jízdě zaznamenal předčasný start, takže s

Kieler Woche 2017 skončilo

Největší německá regata – Kieler Woche – skončila posledními rozjížďkami v neděli 25. června. Pro paralympijské třídy byla regata zároveň mistrovstvím světa. Daniel Bína skvěle začal, když ve slabém větru během prvního dne závodění jel skvěle a vedl průbě