Veřovská desítka

Kuba se včera účastnil tradiční Veřovské desítky. V čase 30:18 min. stanovil nový traťový rekord a závod ovládl.

Rohálovská desítka nejpopulárnějším závodem roku 2010!

Rohálovská desítka se letos stala podle hlasování čtenářů nejsledovanějšího běžeckého webu behy.cz nejpopulárnějším běžeckým závodem v ČR. Je to velké zadostiučinění a odměna pro manažera našich běžců, Ondřeje Němce, který je zakladatelem a hlavním orga

Karta týdne 17.7.-23.7. je Desítka disků. Úsilí bude korunováno úspěchem

Magická tarotová karta Desítka disků věští příliv hojnosti, možností zhodnocení majetku, či podné vize s jejihž naplněním přijde zvětšení vašich hmotných statků na zemi. Karta symbolizuje trvalé hodnoty a věci, které mohou generovat zisk. Nic však samo od

Nejlepší národní házenkářka a házenkář za rok 2022 - konečné pořadí

V rámci programu mezizemských utkání Čechy - Morava 2023, která proběhla v západočeských Přešticích, byly rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2022. Trenérská rada SNH dodatečně přináší koneč

Desítka nejlepších para sportovců oceněna

Vážení zákazníci, je již tradicí, že se angažujeme v rámci prospěšných aktivit jak lokálních, tak těch, které uznáme, že mají smysl a jsou benefitem pro společnost. Na většinu těchto aktivit přímo neupozorňujeme, ale některé si o zmínku zkrátka přímo ř

Mistrovství Moravy a Slezska na 10km - Štefko druhý, Blaha třetí

V Dolní Lhotě u Ostravy se poslední dubnový den běžela Dolnolhotská desítka, která byla zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 kilometrů. Zvítězil frýdeckomístecký Petr Mikulenka, Róbert Štefko doběhl do cíle jako druhý a Tomáš Blaha