Vít Kolátor je více mistrem ve středních tratích

V lednu se závodník se psím spřežením, Vít Kolátor, kterého Bioveta sponzoruje, stal více mistrem České republiky ve středních tratích.

Triatlonista Ospalý si podmanil Rimini a je mistrem Evropy

Český triatlonový reprezentant Filip Ospalý se v italském Rimini stal mistrem Evropy ve středním triatlonu. Na tratích polovičního ironmana dokázal porazit i domácího favorita Giulia Molinariho a doběhl si pro svůj třetí evropský titul.

Fenomén Vabroušek je pojedenácté mistrem republiky

Český železný muž Petr Vabroušek ve slovenských Piešťanech vybojoval jedenáctý titul mistra České republiky v dlouhém triatlonu. Ovládl závod Slovakman 226, který byl pátým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a již více než

Neporazitelný Vabroušek je podesáté mistrem republiky

Nejlepší český ironman Petr Vabroušek suverénně potvrdil roli hlavního favorita a díky triumfu v sobotním závodě TUFO Moraviaman získal svůj jubilejní desátý titul mistra republiky na dlouhých tratích. Cílem proběhl s dcerkou v náručí. Mezi ženami se stal

Kocourek mistrem ČR na 10000 m, Kreisinger stříbrný – oba překonali klubový rekord a kvalifikovali se na EP

V sobotu 14. května se v Bílině běželo Mistrovství ČR v běhu na 10000m na dráze . Letos se po polském a německém vzoru mistrovství poprvé uskutečnilo samostatně, odděleně od domácího šampionátu na dráze. Ten se koná pravidelně na přelomu června a července

Mistrem Evropy v kvadriatlonu se stal nestárnoucí Podborský

V sobotu se v Týně nad Vltavou konal závod v kvadriatlonu, který měl statut mistrovství Evropy a mistrovství České republiky. Jelo se na tratích sprintu, tedy 1 km plavání, 5 km kanoistiky, 25 km cyklistiky a závěrečný pětikilometrový běh. Na start se v a