Vlašimskými atlety roku JIŘÍ ADAMEC a MAJDA ZÍDKOVÁ!

V sobotu jsme uspořádali tradiční rozloučení s atletickou sezónou roku 2023. Vítězství v prestižní anketě ovládl mezi muži JIRKA ADAMEC, který letos skončil na dospělém šampionátu v hale na 7. místě, venku dokonce na místě šestém, ve své věkové kategorii dosáhl 4.místa a je letos také akademickým mistrem vynikajícím výkonem 208cm! Mezi ženami letos kralovala MAJDA ZÍDKOVÁ, která do Vlašimi přivezla v hale bronz z trojskoku a venku dokonce trojskok vyhrála vynikajícím výkonem 12,47m! Druhou anketou byla vyhlášena tzv. Hvězda roku, tou se stala Monika Doubková, která byla oceněna za mimořádnou poctivost k tréninkovému procesu a přínos pro klub jako vzor pro mladé atlety. Dále jsme ocenili ostatní úspěšné mladé atlety a atletky jednotlivých kategorií a poděkování zaslouží i naši trenéři. Oslava byla posílena příkladnou účastí hostujících závodnic z Nehvizd a závodníků z Kolína, tímto všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a těšíme se na další sezónu!

Jiří Adamec halovým akademickým mistrem ČR

Jiří Adamec halovým akademickým mistrem ČR ve výšce výkonem 200 cm. Valentýna Přibylová zaběhla oddílový rekord na 60 m překážek žen výkonem 8,84 a skončila osmá, Jan Groček si vylepšil osobní rekord na překážkách časem 8,85 a Lucie Bartůšková v dálce na

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co s

Úterý 28.1.2020 - Jiří Dědeček, Jiří Smrž, Jan Jeřábek

Těšíme se na Vás opět v novém roce. V  úterý 28.1.  stanou na prknech Kaštanu  Jiří Dědeček, Jiří Smrž  a  Jan Jeřábek . Začínáme jako obvykle ve 20:00, vstupenky možno zamluvit v rezervačním systému klubu  Kaštan . Více se o účinkujících můžete dozvědět

Jiří Dědeček, Adam Rut, Jiří Konvrzek - večer Osamělých písničkářů ve středu 26.1.

Ve středu 26. ledna  se koná první večírek Osamělých písničkářů v novém roce! Tentokráte se na pódiu klubu  Kaštan  setkají  Jiří Dědeček, Jiří Konvrzek a Adam Rut.  Začínáme v  19:30  a těšíme se na vás.

Jiří K. Raja Ampat

Nádherné neskutečné moře ale nekonečne daleko Na manty nikdy nezapomenu Průvodce Jiří Hruška bezvadně zná míst ní podmínky, výborně se s místními domluvi Znalec moře super plavec umí bezvadně vysvetlit The post Jiří K. Raja Ampat appeared first on AQUATR