Vojkovice vypálily na memoriálu v Merklíně všem rybník, braly zlato!

Merklín – Kdo nepřišel, neuvěří. Ano, přesně tak. Výběr vojkovické TJ si připsal o víkendu na svůj účet turnajový pořádný reparát. Zlatý! Po fiasku na hroznětínském turnaji v rámci Rabbit Cupu, kde Vojkovičáci brali až šestou příčku, to bylo tentokrát o něčem jiném. Tým z Poohří se zúčastnil fotbalového Memoriálu Jaroslava Holického, který na svém pažitu pořádal merklínský FK, tam dokráčel až na vrchol. Dalo by se říci, že fotbaloví odborníci žasli a laici se hodně divili, ale...

MEMORIAL J. HOLICKÉHO

27.07.13 od 09:00 se Vojkovice zúčastní memoriálu J. Holického v Merklíně. Program turnaje naleznete zde.

Vojkovice daly tři góly a braly tři body

Zajímavé utkání odehrály Vojkovice na půdě Božičan, kde sice po prvním poločase prohrávaly po vlastní brance, ale po změně stran dvěma góly otočily ukazatel skóre ve svůj prospěch. Domácí vyhráli první poločas brankou, kterou si nechtěně vstřelili hosté.

Dorost Vojkovice/Kyselka

Od sezóny 2015/16 bude nově působit v dorostenecké soutěži tým Vojkovice/Kyselka.

Vojkovice se vyšvihly na bronzový stupínek

Pomalu, ale jistě začíná nováček krajské I. B třídy z Vojkovic vystrkovat růžky. Po ne zcela valném vstupu do podzimní části soutěže válcují Vojkovice jednoho soupeře za druhým. Naposledy se však na tři body překvapivě hodně nadřely, když v pozici favorit

Vojkovice nedaly Stružné žádnou šanci

Od úvodních minut rychlonozí útočníci Vojkovic řádně provětrávali struženskou obranu. V 11. minutě se tým z Poohří ujal vedení, když po souhře s Vorlem chytře lobem á la Poborský překonal struženského gólmana Petr Kocifaj. Hráči ze Stružné se hodně pomalu