Výsledky 11.ročníku Memoriálu V.Rejška ve fotbale

V Rokycanech zvítězil fotbalový potěr Štěnovic Házenkářská hala HK Rokycany byla 4.3.2012 dějištěm 11.ročníku Memoriálu V.Rejška ve fotbale.Turnaj byl určen žákovským starším přípravkám z Plzeňska a Rokycanska.8 mužstev bojovalo ve dvou skupinách systémem každý s každým. Skupina „A“ : Dobřív porazil Černice 1 : 0, Strašice 2 : 0 a remizoval se Starým Plzencem 0 : 0. Spolu s ním postoupily do semifinále Strašice, když porazily Černice 5 : 0 a 0 : 0 hrály se Starým...

Výsledky 12 ročníku memoriálu Václava Rejška, turnaje starších přípravek v halovém fotbale

V hale byla nejlepší fotbalová přípravka Rokycan Hala HK Rokycany byla 17.2.2013 dějištěm 12.ročníku Memoriálu Václava Rejška ve fotbale.Turnaj určený žákovským starším přípravkám organizoval SK Starý Plzenec.Osm přihlášených mužstev bylo rozlosováno do

Vítězem fotbalového turnaje se stali mladí fotbalisté Košutky

Jubielní 10.ročník Memoriálu Václava Rejška proběhl 6.2.2011 vhale HK Rokycany.Tento turnaj, který je vypsán pro kategorii tzv. starších základen /hráči do 10 let/, pořádá SK Starý Plzenec a tradičně na něj zve mužstva zokolí Plzně. 8 přihlášených mužs

Reportáž z Memoriálu Bernarda Nechvily

Reportáž z Memoriálu Bernarda Nechvily Branný víceboj mládeže SBTS ČR. SBTS Svatoslav uspořádal v rekreačním středisku v Prudké u Doubravníku o víkendu 6. 7. října Mezinárodní mistrovství v branném víceboji mládeže Memoriál B. Nechvily. Reportáž z akce,

2. ročník Memoriálu Pepy Votýpky

Dne 19.8.2023 proběhl 2. ročník Memoriálu Pepy Votýpky v areálu Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy Pardubice /Čeperka/. Akce se zúčastnilo 120 veteránů a hostů, mezi nimi předseda NOS PČR Bc. Tomáš Machovič, náměstek policejního prezidenta

Žactvo nevynechalo ani memoriál Jiřího Vejlupka v Lysé nad Labem

Bohužel v tomto ročníku, již tradičního labského závodu, jsme na žádnou medaili, předávanou za vítězství v dělené jízdě, nedosáhli. A tak si uděláme takové pomyslné stupně vítězů a poradujeme se ze stříbrných a bronzových pozic našich závodnic a závodníků