WorldSBK Most: Český zástupce v každé kategorii.

Vrcholný závod sezóny, mistrovství světa superbiků se rychle blíží a odstartuje už poslední červencový víkend (28-30/07/23). Už teď je jasné, že čeští fanoušci budou mít komu fandit. Divokou kartu dostal Ondřej Vostatek, který pojede ve třídě SSP a přiřadí se tak po bok stálých jezdců šampionátu Olivera Königa v královské WorldSBK a Petra Svobody, který ve třídě SSP300 bojuje o titul mistra světa.

WorldSBK se vrátil na Masarykův okruh

Druhý červnový víkend patřil na Masarykově okruhu v Brně silným motocyklům se základem v sériové výrobě - superbikům a supersportům. Závodní víkend záhájil již v pátek měřenými tréninky, v sobotu a v neděli byly na programu první a druhý závod. Na trať vy

Mladá Praha - 8. kolo - Radotín

Osmým kolem pokračovala soutěž mládeže, Mladá Praha. Tentokrát byl hostitelem Radotín, kde na místní nové čtyřdráze byly k vidění pěkné výkony a i našim se dařilo. V kategorii žáků opět zvítězila Miloslava Žďárková ze Žižkova, tentokrát výkonem 407 poraže

Extrémní Dakar – v úterý tropy a ve středu sníh!

364 ostrých kilometrů a extrémní nadmořská výška až 5.000 metrů byly hlavní jmenovatele nástrah třetí etapy letošní Rally Dakar. Jediný český zástupce v kategorii automobilů Martin Prokop s navigátorkou Ilkou Minor do ní vstupovali z šestnáctého místa a b

Superbiky v Mostě přinesly dramatické souboje světových jezdců.

Most má za sebou jeden z nejrušnějších víkendů posledních let. Na mistrovství světa superbiků dorazilo skoro 40 tisíc diváků, kteří fandili jedenácti českým závodníkům v různých kategoriích a viděli strhující závody nejen v královské třídě WorldSBK.

Taekwondistka Dominika Hronová vybojovala páté místo na US Open

Turnaj série G-2 v Taekwodno Kyorugi US Open 2018 se konal v americkém městě hříchů v Las Vegas. Do bojů vstoupil jediný mužský zástupce z Česka Petr Štefl v kategorii do 68 kilogramů a seniorky Iveta Jiránková a Kristýna Drobná v kategorii do 62 kilogram