WSBK: Ondřej Ježek si z Imoly veze další bod

Ondřej Ježek, jediný český reprezentant v MS superbiků, v Imole zajel zatím nejlepší kvalifikaci letošní sezóny a získal další bod. Během testování nového motoru se však jezdec týmu Guandalini Racing i tentokrát musel popasovat s technikou. Po výměně motoru se nepodařilo na Yamaze optimálně seřídit elektroniku, což výrazně snížilo ovladatelnost motorky. Současně během sobotního závodu Ondrovi, počtvrté během závodního víkendu, praskl výfuk. I přesto v prvním závodě dojel 18, ve druhém nedělním skončil 15. Ondřej věří, že získané zkušenosti tým využije pro zlepšení výkonu jeho stroje před dalším závodem v Doningtonu. Se třemi body je Ondra aktuálně na celkovém 22. místě.

Superbiky míří do Imoly, Ježek otestuje nový motor

Ondřej Ježek, jediný český jezdec v prestižním seriálu mistrovství světa superbiků, už se připravuje na závodním okruhu v Imole, kde bude o víkendu bojovat o další cenné body v celkovém hodnocení. Pomoci by mělo několik vylepšení jeho závodního stroje, vč

Superbiky: Ježek si do Donington Parku veze tágo

Ondřej Ježek včera odletěl do Velké Británie, kde se o víkendu odehraje šestý podnik letošního mistrovství světa superbiků. „Donington Park beru jako generálku před následujícím brněnským závodem. Stále věřím, že se týmovým mechanikům podařilo udělat dalš

Ježek vyjíždí do sezóny na Yamaze a s novým týmem

Český jezdec Ondřej Ježek vstupuje do své druhé sezóny mistrovství světa superbiků na stroji Yamaha YZF – R1, který je nejvyspělejším sériově vyráběným motocyklem této značky. A tím novinky našeho osmadvacetiletého jezdce zdaleka nekončí. Před novou sezón

Ondřej Ježek týden trénoval s Carlosem Checou

Carlos Checa je ikonou motocyklového sportu a v roce 2011 se stal mistrem světa Superbiků. Ve svých dvaačtyřiceti letech má pořád energie a hlavně zkušeností na rozdávání. A Ondřej Ježek měl tu čest s tímto výjimečným mužem strávit tréninkový týden.

Ondřej Ježek začal sezonu pátým místem

První závod sezony ve Světovém poháru Superstock 1000 má za sebou český motocyklový závodník Ondřej Ježek z týmu TripleM by Barni Racing Ducati. Ve Španělsku na okruhu v Aragonu vybojoval páté místo, ze kterého také startoval. Tento výsledek se ale nerodi