Z Kopřivnice si naši hasiči přivezli pěkné čtvrté místo

KOPŘIVNICE  - Někdo si možná řekne, že je to bramborová medaile, ale i čtvrté místo zaslouží poděkování Tylovjanů našim hasičům, kteří si  v letošním roce v požární soutěži vedou úspěšně.

Skvělý výkon tylovických hasičů

VIGANTICE - Sedmadvacet hasičských družstev přijalo pozvání do Vigantic, kde se tuto sobotu uskutečnil nultý ročník soutěže O pohár starosty Vigantic. Naši tylovičtí hasiči si zaslouží velké poděkování. V mužích obsadili první dvě místa, áčko s časem 15,3

Tylovičtí hasiči poprvé soutěžili v krajském kole. A byli třetí!

ZLÍN - Krásné třetí místo přivezli naši tylovští borci z krajského kola soutěže v požárním sportu, které se konalo v sobotu 20. června 2015 ve Zlíně. Přinášíme ohlédnutí Stanislava Gajdůška, jednoho z členů družstva. (Klikni na celý příspěvek) Společn

Nejrychlejší sestřik sezóny a první místo v Kopřivnici

KOPŘIVNICE - V závěru letošní sportovní sezony hasiči SDH Tylovice otestovali v polovině září své výkony v Kopřivnici. Krásné počasí, hezky připravená trať s náběhem s kopce slibovala rychlé časy. To se nám taky podařilo! (Klikněte na celý příspěvek)

Na Dolině stojí opět májka

Tylovičtí hasiči ji 30. dubna 2018 na Dolinu přivezli a za hojné účasti dětských pomocníků nazdobili. O den později ji postavili. Májka měří zhruba dvaadvacet metrů a strom darovaly Tylovicím Městské lesy Rožnov. Kácení máje je plánováno na sobotu 2. čer

Hasiči opět bodovali. Tentokrát ve Valašské Bystřici.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE - Pěkné druhé místo s časem 15:52 vybojovalo tylovické Áčko v sobotním klání O putovní pohár Valašské Bystřice 21. června. Vyhrála Dolní Bečva s časem 15.17. Naše Béčko tentokrát skončilo na pátém místě s časem 16:46. Stanislav Gajd