Zásadní momenty Dakaru 2018 Martina Macíka

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva vybojovali výborné celkové 5. místo na letošní Rallye Dakar, když jejich žlutý Liaz Franta dojel v poslední etapě druhý. A zajistili tak v nejnáročnějším závodu na světě náš největší úspěch. Nováček v dálkových soutěžích, Jan Brabec, dojel na 39. pozici a stal se nejlepším českým zástupcem v kategorii motocyklů. Big Shock Racing tak dokázal, že i menší profesionální tým zvládne velké věci. Rozhodující je kvalitní příprava, dobré zázemí a sehraná parta, kterou spojuje společné nadšení. Na které momenty letošního Dakaru Martin s Honzou nezapomenou?

Macík bojuje dál, cesta Martina Šoltyse letošním Dakarem končí

V polovině letošního Dakaru dosavadní průběh hodnotí i Big Shock! Racing Team. Martin Šoltys, pilot týmu, po první polovině Dakaru končí svou statečnou cestu závodem. Dvě poslední nedokončené etapy a bolest zad mu nedovolují pokračovat. Posádka Martina Ma

Martin Macík hodnotí letošní Dakar

Poslechěte si hodnocení letošního Dakaru Martina Macíka i dalších členů týmu Big Shock Racing.

Pro Martina Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon. Mechanici sedlčanského centra MM Tech

Martin Macík vybojoval celkové 2. místo na Dakaru 2023

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda z týmu MM Technology na Dakaru 2023 vybojovali skvělé 2. místo, když do cíle poslední etapy dojeli na 6. pozici. Sehraná posádka v nerozbitném kamionu Čendovi, sestrojeném týmovými me

Jak to chodí na Dakaru?

Zadřené ložisko v zadním diferenciálu zastavilo posádku Martina Macíka mladšího a jeho spolujezdců Miloslava Janáčka a Michala Mrkvy v páté etapě dakarského závodu. Martin přesto zůstává s ostatními závodníky a projede celou trasu, aby získal cenné zkušen