Zatím nejúspěšnější den Tomáše Ouředníčka

Čtvrtá etapa přinesla zatím nejlepší výsledek posádky Ouředníček - Křípal ve 40. ročníku Rallye Dakar. Tým South Racing Central Europe zajel 28. nejrychlejší čas v 330 kilometrů dlouhé rychlostní zkoušce, která bude úvodní částí maratónské etapy, a vybojoval si celkové 49. místo.

Posádka Ouředníček – Křípal testuje motto „Nikdy to nevzdám"

40. ročník Rallye Dakar otestoval vytrvalost a bojovnost Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala již několikrát. Ale sedmá etapa pro ně byla tou nejnáročnější. První část maratonské etapy je pořadateli právem označována jako největší výzva celé Rallye Dakar.

A nyní směr do Polska na Baja Carpathia

Nyní o víkendu čeká Tomáše Ouředníčka s Pavlem Vaculíkem druhý letošní start v Polsku. Pojedou se startovním číslem 106 a to jako jediní Češi ve startovním poli… Hummery ale pojedou dva, kromě vozu naší posádky ještě Bewa racing.

Tým Ouředníček – Křípal i přes problémy postupuje výše

11. etapa letošního ročníku Rallye Dakar nebyla pro Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala vůbec jednoduchá. Ve světle toho, jak etapu zahájili, je 28. čas, který se jim podařilo zajet na 280 km dlouhé rychlostní zkoušce, fantastickým výsledkem. Navíc se jim

Výjimečná šance pro posádku Buggyra Ultimate Dakar

Cross-country rallye Baja Aragon 2016, bude pro Tomáše Ouředníčka a Pavla Vaculíka znamenat předěl v jejich společné soutěžní kariéře. Nejtradičnějšího podniku Světového poháru se posádka Buggyra Ultimate Dakar zúčastní v kabině vozu Ford Ranger Dakar spo

Petr Žďára - nejúspěšnější mladý sportovec města Kroměříže

Náš mladý a talentovaný atlet, Petr Žďára , byl Sportovní komisí RMK vyhodnocen jako nejúspěšnější mladý sportovec města za rok 2020. Během jednoho víkendu získal na Městském stadionu v Ostravě titul juniorského mistra ČR v běhu na 800m a také bronz v běh