Zimní sezóna plaveckého klubu (Čáslavské noviny)

Čáslavští plavci z Plaveckého klubu Pandora skončili zimní sezónu až těsně před vánočními svátky. Posledním závodem zimní plavecké sezóny bylo Zimní mistrovství ČR dorostu, které se konalo v Trutnově o posledním předvánočním víkendu. Z Čáslavi se na dorostenecký republikový šampionát probojovali Jakub Burian a Eliška Fuxová. Lépe si vedl Jakub Burian, který se nejlépe umístil na 9. místě na 200 m motýl. Eliška Fuxová pak na 50 m prsa dohmátla na...

Medaile pro čáslavské plavce (Čáslavské noviny)

Během horkých dní na konci května a začátkem června se čáslavští plavci představili na dalších závodech. Příprava na tyto závody již probíhala po uzavření čáslavské pětadvacítky na bazénu v Kutné Hoře. Na spolufinancování závodů i tréninkové přípravy Plav

Úspěchy plaveckého klubu Pandora (Čáslavské noviny)

Koncem května se poprvé vhistorii čáslavského Plaveckého klubu Pandora představili mladší žáci na Letním poháru Středočeského kraje žactva vKladně. Pětice čáslavských nadějí (Havrda, Kučera, Daňková, Hartová, Poláková) se představila vdobré formě avybo

Dvanáct čáslavských plavců na pěti mistrovských soutěžích (Čáslavské noviny)

Závěr loňského roku byl pro plavce ve znamení domácích šampionátů jednotlivých věkových kategoriích. Z Plaveckého klubu Pandora se na domácích šampionátech představilo rekordních 12 čáslavských plavců na celkem 5 mistrovských soutěžích!!! Na začátku pros

Skvělé výsledky členů Pandory (Čáslavské noviny)

Během léta se plavci z Plaveckého klubu Pandora představili na sérii vrcholných závodů.Při červnovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok. Oba jmenovaní vybojovali po 2 medailí

Trenér Baláš: Letošní sezóna je opravdu úspěšná (TEP regionu)

Během třetího adventního víkendu se v Plzni konalo Zimní mistrovství ČR dorostu a dospělých v plavání. Z čáslavského plaveckého klubu se zúčastnilo celkem 6 plavců, což je nejvyšší počet v historii klubu. V celkovém pořadí se nejlépe umístil Jiří Ba