Zlatý volant ovládl závodník rallye Martin Prokop

43. ročník motoristické ankety Zlatý volant zná své vítěze za rok 2019. Nejvíce bodů získal rallyový závodník Martin Prokop. V těsném závěsu pouhých tří desetin bodu za sebou nechal loňského vítěze Jana Kopeckého, držitele 11 trofejí Zlatého volantu. Do nově vzniklé Síně slávy českého motorsportu byl uveden Tomáš Enge. Ceny za celoživotní přínos motorsportu převzali italský motocyklový závodník Giacomo Agostini a aktivní pilot F1 Romain Grosjean ze stáje Haas.

Martin Prokop pojede na Rallye Dakar 2016 s podporou týmu Bonver

Tým Bonver Dakar Project se zúčastní Rallye Dakar 2016 nejenom v kategorii kamionů, ale bude mít zastoupení i ve třídě osobních automobilů. V té se s podporou největšího českého týmu představí český automobilový závodník Martin Prokop.

Zlatý volant za rok 2021 si odnáší Macík

Na slavnostním galavečeru ankety Zlatý volant převzali ocenění nejlepší současní čeští závodníci. Prestižní cenu v kategorii automobilů získal dakarský jezdec Martin Macík. Kategorii motocyklů ovládl další úspěšný účastník dakarské rally, Martin Michek. C

Martin Prokop finišuje přípravy na Dakar 2020

Dnes v Praze na tiskové konferenci představil oficiálně Martin Prokop posádky týmu MP-Sports pro letošní Rallye Dakar 2020. V neděli 5. ledna 2020 se v Saudské Arábii, v městě Jeddah, postaví na start největší a nejznámnější rallye světa, také dvě posádky

Martin Prokop v polovině Rallye Monte Carlo devátý

Stejně jako ve třech posledních sezonách, i letos se o úvod Mistrovství světa v rally stará legendární Rallye Monte Carlo, jejíž 83. ročník byl se vší slávou zahájen ve čtvrtek večer na monackém Place du Casino. Posádka Jipocar Czech National Teamu Martin

Fotostory Standy Hylána: Zlatý volant 2021

Zlatý volant 45. ročníkLetošní 45. ročník prestižní ankety Zlatý volant se uskutečnil v komornější podobě v klubovém domě Autkolubu ČR. Po covidové době se tak částečně otevřel i pro veřejnost. Stejně jako v posledních ročnících čekalo na předání celkem s