Zuzana Muchová pátá na halovém Akademickém mistrovství ČR

Na halovém Akademickém mistrovství ČR, které se uskutečnilo v pondělí 10.ledna v přetlakové hale v Praze na Strahově, udělala velmi dobrý výsledek Zuzana Muchová. V běhu na 60m př. obsadila 5. místo a na hladké šedesátce byla osmá.

Muchová zaběhla na AM ČR klubový rekord na 60m př.

Po Novém roce se naplno rozjela halová sezóna. Velmi dobrým výkonem ji zahájila Zuzana Muchová , která získala stříbro na Akademickém mistrovství ČR v běhuna 60m překážek, navíc si přitom utvořila nové osobním maximum a zároveň i klubový rekord žen - 8,88

Eva Šutová a Zuzana Muchová úspěšně zahájily letošní halovou sezónu

Halovou atletickou sezónu zahajují již tradičně atleti vysokoškoláci Akademickým mistrovstvím České republiky . Letošní A-MČR se konalo 7.1.2014 v Praze v přetlakové hale na Strahově. Z atletů kroměřížského atletického klubu na tomto mistrovství startoval

Na Mistrovství Moravy jsme získali 7 medailí, Muchová třetí na Akademických hrách, Novotný vyhrál v Maďarsku

V sobotu 11. června se na vítkovickém stadionu uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu a o den později v Olomouci žákovské mistrovství. Naše výprava dovezla celkem 7 medailí, z toho dvě zlaté, jednu stříbrnou a čtyři bronzové

Petr Žďára stříbrný na Halovém mistrovství ČR

Petr Žďára, náš momentálně nejlepší běžec, vybojoval na víkendovém Halovém mistrovství ČR juniorů a dorostu, které se uskutečnilo v Ostravě. Doběhl v novém klubovém halovém rekordu 1:54,24 min a za vítězným Eliášem z Holešova zaostal o necelých osm deseti

Na Mistrovství Moravy a Slezka v hale jsme získali 8 medailí. Pírek, Muchová a Šutová jsou mistry Moravy

V sobotu proběhlo již tradičně v bratislavské hale Elán Mistrovství Moravy a Slezska v halové atletice. Naši atleti a atletky na něm získali celkem 8 medailí, z toho 3 zlaté, 4 stříbrné a jednu bronzovou. Mistrovské tituly získali Milan Pírek, Zuzana Much