Hokejbalové centrum mládeže Kyjov | HBK Kyjov z.s.

Hokejbalové centrum mládeže Kyjov, Hledáškolektivní sport plný pohybu, zábavy, kamarádů, krásných zážitků? Přidej se k nám!

projít na web

U11: Turnaj v Kyjově

Skvěle obsazený turnaj přípravky přinesl šrumec na domácím hřišti Hodnocení poskytl trenér Radovan Löffler: Na domácím turnaji jsme mohli přivítat i tým z Karviné. To turnaj velmi obohatilo a v kombinaci s hezkým letním počasím to byl top turnaj sezóny se

U8: Turnaj v Brně

U8: Turnaj v Brně Nejmladší nemají tak nabitý program jako starší, v Brně se v mikropřípravka představila naposledy jarní sezóně. Trenér Petr Křivák shrnuje: Po Zohoru poslední turnaj, který naše mikropřípravka letos odehrála. I v 5 nasazených hráčích se

Ženy: Sportovec roku okresu Hodonín tým

SPORTOVEC OKRESU HODONÍN 2021/2022 - sportovní kolektivTým Kyjovských žen se umístil na třetím místě ankety sportovec okresu v kategorii sportovní kolektiv.Družstvo dlouhodobě boduje v lize žen, tým je složený z mladých pušek a zkušených hráček. Ty zazáři

U11: Turnaj v Brně

U11: Sezóna přípravky pokračuje. Brněnský turnaj hodnotí trenér Radovan Löffler: Druhý turnaj přípravky v jarní části soutěže byl ve znamení kvalitních soupeřů a horka. S obojím se hráči vypořádali na výbornou a turnaj jsme si užili snad všichni. Hráče mu

Ženy: Tereza v televizi TVS

Tereza Ištoková v Televizi TVS Ticho ve studiu tentokrát přerušila česká hokejbalová reprezentantka TEZERA IŠTOKOVÁ. Jaký rozdíl je mezi hokejbalem, hokejem a florbalem? Jaké soutěže se u nás hrají? Na jaké pozici hraje? Mohou u nás hrát společně holky a

U13: Turnaj v Praze

Mladší žáci vyjeli měřit síly na turnaj v Praze na hřiště aktuálních mistrů extraligy Kert Park. Turnaj komentuje trenér Albert Löffler: Silnějším soupeřům, než na které jsme zvyklí, jsme vzdorovali a hráli herně vyrovnané partie. První dva ze tří zápasů

U9: Turnaj v Jihlavě

U9: Minipřípravka Sehrávající se partička minipřípravky absolvovala předposlední turnaj v sezóně v Jihlavě. Trenér Petr Křivák hodnotí: Nastoupili jsme v oslabené sestavě, bez jednoho z našich nejzkušenějších hráčů. Družstvo bylo hozeno do vody a podle o

U11: Turnaj Mixle-Pixle

U11: Turnaj Mixle pixle v Litomyšli Dvoudenní turnaj s názvem Mixle pixle se liší od běžných turnajů. První hrací den jsme složili dva týmy, starší modrý a mladší bílý, které se utkaly se soupeři ve standardním módu. Soutěžní atmosféra donutila kluky zař

Ženy: Boj o medaile

Ženy: Holky provázela smůla a zranění. Skončily těsně bez medaile. Ženský tým skončil v letošním ročníku Ligy žen na čtvrtém místě. Po delší době tak končí bez cenného kovu.   Aleš Ištok (trenér): “ Letošní završení letošní sezóny pro nás skončilo zklamá

Sportovec okresu 21/22: trenér roku

SPORTOVEC OKRESU 2021/2022: trenér roku Ocenění za HBK Kyjov završuje Aleš Ištok, který se umístil na třetím místě v kategorii trenér roku. Aleš má pod taktovkou tým žen a dorostu. Je emotivní trenér, jehož koučink uslyšíte jak na hřišti, tak na střídačce