Úvod: F5B.CZ - Kompozitové modely

Výroba a prodej celokompozitových leteckých modelů. Soutěžní brusy elektrovětroňářských kategorií.

projít na web

Komentáře: Thanks Petr

Thank you Petr for your pictures and your blog from the WC.Google translater helped me..:-) Congratulations for your success with Speefire 2 models over all on the WC. Many Top pilots use and trust now your great planes and this is a big success. Greeti

Aktuality: World Championship 2018 Japan Takikawa

Mistrovství světa v roce 2018 zavítalo do Japonska a po osmi kolech zvítězil Gerben van Berkum z Nizozemí, druhý byl Thomas Wäckerlin ze Švýcarska a třetí skončil Martin Neudorfer z Rakouska, který se stal i mistrem světa v juniorech. Z Česka se nikdo neu

Aktuality: MS 2016 F5B Lugo di Romagna a Lugo Cup

V předzávodě zvítězil Hannes Starziger (AUT), druhý byl Julian Schild (AUT) a třetí Franz Riegler (AUT) MS vyhrál Hannse Starzinger (AUT), druhý byl Karl Waser (AUT) a třetí Heiko Greiner (DE)

Aktuality: Bad Brückenau 2015

Závěr sezóny se tradičně uskutečnil v Bad Brückenau. V kategoriích F5B a F5F se uskutečnila pouze tři kola a to kvůli vysokému počtu soutěžících. V kategorii F5B vyhrál Wolf Fickenscher, druhý byl Gerben van Berkum a třetí byl Franz Riegler. V kategorii F