13.4.2024, MUŽI, SLAVIA RADONICE AFK NEHVIZDY 3:5

Radonice vs. Nehvizdy 3:5 (2:1) Sestava: Moravec T. – Slávik, Cikaník, Mejsnar, Houštecký – Pekárek(85.Hliebov), Bezkočka, Moravec A., Niskač(73.Bertrand),Debnár – Andriescu Branky: Bezkočka, Pekárek (penalta), Bertrand První poločas jsme i přes pár našich chyb výsledkově zvládli a herně jsme také vysloveně nepropadli. Soupeře jsme zaskočili otočením utkání z 0:1 na 2:1. Začalo se více diskutovat než hrát a bohužel jsme se do těchto diskusí nechali vtáhnout, což nám ubíralo na koncentraci. Ve druhém poločase se od úvodu pokračovalo hlavně v diskusích, kdy hostujíc měli pořád potřebu si něco vysvětlovat s rozhodčím. Následoval náš již klasický výpadek. Během patnácti minut jsme dostali čtyři branky. Po této tragické patnáctiminutovce hosté už přestali diskutovat s rozhodčím, hra je už zase bavila a utkání se spíše dohrávalo. Takticky jsme to nezvládli, soupeři jsme darovali několik branek a přišli o nadějně rozehrané utkání. Ztratili jsme koncentraci, pohyb, zodpovědnost, chuť do hry. Tomáš Moravec, brankář Článek 13.4.2024, MUŽI, SLAVIA RADONICE AFK NEHVIZDY 3:5 se nejdříve objevil na Slavia Radonice.

21.4.2024, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, SPARTA MRATÍN SLAVIA RADONICE 5:35

Dnes jsem si v pěkném počasí poradili bez problémů se soupeřem z Mratína. Ač nám vypadli 3 hráči ze základní sestavy nedali jsem soupeři sebemenší šanci a zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Soupeř nás příliš neprověřil a my se těšíme na další ut

23.4.2024, MLADŠÍ ŽÁCI FINÁLE OFS

V útulném areálu Slavia Radonice se odehrálo finále meziokresních výběrů U12 Článek 23.4.2024, MLADŠÍ ŽÁCI FINÁLE OFS se nejdříve objevil na Slavia Radonice.

7.4.2024, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE OLYMPIE DOLNÍ BŘEŽANY 3:1

Po podzimní prohře v Břežanech 1:8 si soupeř do Radonic přijel pro jisté 3 body, ale to se šeredně přepočítal. Naši kluci na domácím hřišti předvedli sebevědomý výkon. V 1. půli neproměněné šance, obrana pracuje, jak má. Na konci poločasu stále bez br

13.4.2024, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, SK VYŽLOVKA B SLAVIA RADONICE 10:9

Další mistrovský zápas jsme odehráli na pude Vyzlovky. Kluci zapas odehrali s vysledkem 10:9 pro domaci. Az na herni vypadek ve 3 ctvrtine, kdy jsme si nevytvorili zadnou sanci a byli celkem pod tlakem jsme hrali vyrovnanou partii a kluci se nevzdali a bo

21. 4. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, TJ Slavia Radonice Kounice + Sp. Čelákovice 14:3

V nedělním fotbalovém utkání v Radonicích domácí tým přivítal tým Kounice + Sp. Čelákovice a předvedl dobrý výkon, kterým si připsal výhru s vysokým skóre 14:3. Radonice tak potvrzují svou jarní neporazitelnost a ukazují, že jsou ve skvělé formě. V tomto