2x bedna v 6h Le Most pro Radicalteam

Nakonec trošku rozpačitý výsledek, když si vzpomeneme, jak Radical SR3 vedl přes čtyři hodiny závodu, než odešel motor. Naštěstí ho ve vedení vystřídal Radical SR4, který se tam vyšvihl ze třetího místa a postupně si budoval náskok na soupeře. Prasklá poloosa ale vše změnila, takže propad na místo čtvrté a v závěru návrat na třetí misto. Posledních pár desítek minut závodu zpestřil silný liják, takže několik aut soupeřů skončilo mimo dráhu. My jsme měli skvělou reakci na situaci a ve správnou chvíli přešli na mokré pneu, takže bychom ze změny počasí ještě dokázali vytěžit i první místo, ale závod byl 10min před koncem zastaven Radicaly měly v šesté divizi pořádnou konkurenci mimo jiné i v podobě dvou vozů Praga a jednoho Audi R8. Na bednu ve čtvrté divizi dosáhla i naše lokomotiva BMW 335d. Opět se potvrdilo, že když náš diesel nemá významnější technický problém, tak dojíždí v závodě hodně vysoko. Díky všem jezdcům a členům týmu za krásně zvládnutý závod a těším se 16.10. do Brna, na letošní závěrečnou osmihodinovku! The post 2x bedna v 6h Le Most pro Radicalteam appeared first on Radicalteam.

První místo v seriálu ARC endurance a také první místo v posledním letošním závodě pro Radicalteam

V neděli si radicalteam dojel pro letošní finální sbírku trofejí ve vytrvalostním seriálu ARC. Radical SR3 si v osmihodinovce sáhl na absolutní vítězství, ale mistrovský titul připadl stájovému kolegovi Radicalu SR4, který zvítězil v letošním seriálu. P

8h LE BRNO 7.4.2022

7.4.2022 Startujeme 8h LE BRNO! Přidejte se k nám, ještě máme volné místo! Osmihodinovka na brněnském okruhu zahájí letošní sérii vytrvalostních závodů ARC endurance. Radicalteam nasadí do závodu sedm vozů ve třech divizích. Přidat se můžete i bez předcho

Závod 6h Le Most 9.6.2022

6h Le Most už je za rohem! 9.6. nás čeká další vytrvalostní závod na Mosteckém okruhu. Přidejte se k nám, ještě máme volná místa! BMW e92 pojede i s instruktorem, takže nevadí, pokud nemáte se závoděním žádnou zkušenost. Naopak pokud jste hotový závodní

Stříbro a bronz pro radicalteam v dubnovém závodě 8h Le Brno!

Závodní sezónu 2023 jsme odstartovali osmihodinovkou na brněnském automotodromu. Do závodu startovalo přes třicet vozů a mezi nimi i pět ze stáje radicalteam Lehce mlhavé ráno s navlhlou tratí se postupně měnilo na příjemý den a celý závod byl odjetý na s

6h Le Most 6.9.2022

6h Le Most už je za dveřmi! Přidejte se k Radicalteamu. Ještě máme volné místo. 6.9. si na okruhu v Mostě můžete vyzkoušet opravdové závodění se zázemím našeho týmu. V šestihodinovém vytrvalostním závodě ve stylu Le Mans máte ideální příležitost vstoupi