První místo v seriálu ARC endurance a také první místo v posledním letošním závodě pro Radicalteam

V neděli si radicalteam dojel pro letošní finální sbírku trofejí ve vytrvalostním seriálu ARC. Radical SR3 si v osmihodinovce sáhl na absolutní vítězství, ale mistrovský titul připadl stájovému kolegovi Radicalu SR4, který zvítězil v letošním seriálu. Pro druhé místo v divizi 4 a zároveň i pro druhé místo v celém seriálu v této divizi si dojelo BMW 130. To vše ve skvěle obsazeném závodě, ve kterém startovalo 43 vozů! Díky všem za parádní sezónu, ve které Radicalteam obhájil titul. The post První místo v seriálu ARC endurance a také první místo v posledním letošním závodě pro Radicalteam appeared first on Radicalteam.

8h LE BRNO 7.4.2022

7.4.2022 Startujeme 8h LE BRNO! Přidejte se k nám, ještě máme volné místo! Osmihodinovka na brněnském okruhu zahájí letošní sérii vytrvalostních závodů ARC endurance. Radicalteam nasadí do závodu sedm vozů ve třech divizích. Přidat se můžete i bez předcho

Stříbro a bronz pro radicalteam v dubnovém závodě 8h Le Brno!

Závodní sezónu 2023 jsme odstartovali osmihodinovkou na brněnském automotodromu. Do závodu startovalo přes třicet vozů a mezi nimi i pět ze stáje radicalteam Lehce mlhavé ráno s navlhlou tratí se postupně měnilo na příjemý den a celý závod byl odjetý na s

2x bedna v 6h Le Most pro Radicalteam

Nakonec trošku rozpačitý výsledek, když si vzpomeneme, jak Radical SR3 vedl přes čtyři hodiny závodu, než odešel motor. Naštěstí ho ve vedení vystřídal Radical SR4, který se tam vyšvihl ze třetího místa a postupně si budoval náskok na soupeře. Prasklá pol

6h Le Most 6.9.2022

6h Le Most už je za dveřmi! Přidejte se k Radicalteamu. Ještě máme volné místo. 6.9. si na okruhu v Mostě můžete vyzkoušet opravdové závodění se zázemím našeho týmu. V šestihodinovém vytrvalostním závodě ve stylu Le Mans máte ideální příležitost vstoupi

Tomáš Mika třetí na Slovakman 2015

Tomáš Mika finišoval jako třetí muž na Slovakmanovi 113. Závod v Šamoríně byl jednak mistrovstvím Slovenska ve středním triatlonu a hlavně závěrečným podnikem seriálu Czechman Tour. Nabitá startovní listina slibovala velkou triatlonovou bitvu. „Kdyby mi n