33 medailí z ME WADF v Moskvě

33 medailí z ME Z MOSKVY :-) Na MISTROVSTVÍ EVROPY WADF v Moskvě získal taneční klub CrossDance 33 medailí. Česká republika byla celkově velice úspěšná, kromě Kolíňáků skvěle reprezentovali Čechy také tanečníci z Ilmy Turnov a Piera Forte z Ostravy. (A v dospělých byl ještě myslím jeden pár z Českých Budějovic, ale ten jsme nepotkali) Za CrossDance vyjely do Moskvy 2 týmy (children a juniorek) a ještě Lukáš Hubst. JMENOVITÉ SLOŽENÍ: Oldřiška Neumannová, Natálie...

68 medailí z národního šampionátu WADF v Jablonci

CrossDance na šampionátu WADF O víkendu 30.5. - 1.6. proběhl ve sportovní hale v Jablonci nad Nisou národní šampionát WADF. CrossDance tam měl nespočet soutěžních jednotek (někde jsme zaslechli, že kolem 300) a sesbíral mnoho medailí. CrossDance zí

MS a ME WADF Varšava 2024

MISTROVSTVÍ SVĚTA a EVROPY WADF, Varšava 2024 V tuhle chvíli největší WADF soutěžní akce se uksuteční na konci dubna ve Varšavě. A CrossDance samozřejmě nebude chybět. WEBOVÉ STRÁNKY ORGANIZÁTORŮ: WADF WARSAW (wadfwaw.pl)

NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT WADF / info k soutěži

WEBOVÉ STRÁNKY ŠAMPIONÁTU WADF AKTUALITY: startovné má uhrazeno tak polovina startujících, během soutěže prosím už mít všechno přesně, na rozměňování byl čas v Tančírně. V Jablonci je jen jedna hala, ale stejně ještě zítra připíšu přesnou adresu pro

20 medailí na MČR CDO v České Lípě

20 medailí na MČR CDO Tento víkend proběhlo MČR a kvalifikace na ME a MS CDO v České Lípě. Naši tanečníci získali 19 medailových umístění a cca 54 nominací na ME a MS... 6 x ZLATO 7 x STŘÍBRO 7 x BRONZ Na soutěži se nejvíce dařilo D

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)