45. ročník CHŘIBSKÉHO MARATÓNU - komentář, výsledky o foto

V sobotu 21.října se uskutečnil půlkulatý, 45.ročník, Chřibského maratónu. V jeho dlouholeté historii se poprvé se přihodilo, že v kategorii mužů i žen zvítězili běžci našeho klubu - Josef Sedláček a Jana Dorazilová . Navzdory předchozím předpovědím se vydařilo i počasí, což všichni kvitovali s velkým povděkem. Stejně tak lze s dobrým svědomím konstatovat, že závod proběhl bez jakékoli nepříjemnosti, i když silniční provoz je čím dál hustější a potencionální nebezpečí incidentu se zvyšuje. Díky za to, že vše hladce proběhlo!

Orálek je pětinásobným vítězem Chřibského maratónu!

V sobotu 17.října se běžel již 43.ročník Chřibského maratónu. Na start se postavilo celkem 61 maratónců, z toho 5 žen.

CHŘIBSKÝ MARATÓN 46.ročník - info, výsledky a foto

V sobotu 13.října se za skoro letního počasí uskutečnil již. 46. ročník Chřibského maratónu. Zvítězil podle očekávání  David Pelíšek z Fortex Ski Moravský Beroun v dobrém času 2:42:40 hod., mezi ženami si pro vítězství doběhla v času 3:21:45 hod. domácí b

Daniel Orálek a Jana Dorazilová opanovali jubilejní 40. ročník Chřibského maratonu

JUBILEJNÍ 40. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:41:29 hod. a dosáhl tak v Kroměříži už svého 4 triumfu. Mezi ženami

Chřibský maratón - informace

Další, 48. ročník Chřibského maratónu, by se měl uskutečnit v sobotu 17.10.2020. Bedlivě však sledujeme ne příliš optimistický vývoj Covid situace v naší republice. Definitivně se o uskutečnění populárního maratónu rozhodneme na konci září a informaci z

CHŘIBSKÝ MARATÓN - komentář a výsledky 44.ročníku

Vítězem 44. ročníku Chřibského maratonu se stal Josef Hubáček , který náročnou trať pokořil časem 2:57:41 hod . O 19 vteřin zpět doběhla Petra Pastorová , která zvítězila mezi ženami v čase 2:58:00 hod . Dětská štafeta obsadila pomyslné 3.místo, když 105,