Daniel Orálek a Jana Dorazilová opanovali jubilejní 40. ročník Chřibského maratonu

JUBILEJNÍ 40. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:41:29 hod. a dosáhl tak v Kroměříži už svého 4 triumfu. Mezi ženami obhájila své loňské vítězství domácí běžkyně Jana Dorazilová , která Chřibák zvládla ve velmi kvalitním čase 3:16:35 hod. Na druhém místě se v cíli objevila další domácí běžkyně Jitka Stehlíková v novém osobním rekordu na této trati 3:29:20 hod. (dosud 3:43:50 hod.).

Vítězem 39. ročníku Chřibského maratonu se stal již potřetí Daniel Orálek

39. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:38:16 hod. a dosáhl tak v Kroměříži svého třetího triumfu. Mezi ženami se z ví

Orálek je pětinásobným vítězem Chřibského maratónu!

V sobotu 17.října se běžel již 43.ročník Chřibského maratónu. Na start se postavilo celkem 61 maratónců, z toho 5 žen.

Jubilejní 50. ročník Chřibského maratonu vyhrál Mulugeta Serbessa, v ženách poprvé Iva Pachtová

Vítězem jubilejního 50. ročníku Chřibského maratonu se v sobotu 14.10.2023 stal již počtvrté  Mulugeta Serbessa  (ORT+TRAUMA+RHB Týn nad Vltavou), který náročnou trať  s celkovým převýšením 551 m, vedoucí z Kroměříže do Chřibů a zpět zvládl v času  2:53:5

45. ročník CHŘIBSKÉHO MARATÓNU - komentář, výsledky o foto

V sobotu 21.října se uskutečnil půlkulatý, 45.ročník, Chřibského maratónu. V jeho dlouholeté historii se poprvé se přihodilo, že v kategorii mužů i žen zvítězili běžci našeho klubu - Josef Sedláček a Jana Dorazilová . Navzdory předchozím předpovědím se vy

Milan Kocourek triumfoval na Hornické desítce, Jana Dorazilová vyhrála Otrokovický půlmaraton

Milan Kocourek potvrdil výbornou formu a obhájil loňské prvenství na 26. ročníku Hornické desítky, která se běžela v sobotu 5. listopadu ve Frýdku Místku. Milan časem 29:49 min. již podruhé v řadě porazil Keňana Elishu Kiprotich Saweho, svého přemožitele