Milan Kocourek triumfoval na Hornické desítce, Jana Dorazilová vyhrála Otrokovický půlmaraton

Milan Kocourek potvrdil výbornou formu a obhájil loňské prvenství na 26. ročníku Hornické desítky, která se běžela v sobotu 5. listopadu ve Frýdku Místku. Milan časem 29:49 min. již podruhé v řadě porazil Keňana Elishu Kiprotich Saweho, svého přemožitele z letošních Běchovic. Ve stejný den se běžel i Otrokovický půlmaraton , na němž si výborně vedla Jana Dorazilová , vítězka letošního Chřibského maratonu. Jana jasně vyhrála časem 1:29:37 hod .

Jana Dorazilová vyhrála Otrokovický půlmaratón

Jana Dorazilová vyhrála půlmaraton v rámci Silvestrovského běhu ve Zlíně

Na Silvestra se tradičně konala celá řada nejrůznějších běžeckých závodů. Jedním z nich byl  i Silvestrovský běh ve Zlíně, v rámci kterého se běžel i půlmaratón. V něm zvítězila v kategorii žen naše Jana Dorazilová, když zároveň překonala i svůj osobní re

Jana Dorazilová vyhrála v osobním rekordu půlmaraton v Oseku nad Bečvou

Forma Jany Dorazilové neustále narůstá, o čemž se mohli přesvědčit o tomto víkendu v Oseku nad Bečvou. Tam s přehledem vyhrála půlmaraton, navíc v osobním rekordu, který si vylepšila výrazným způsobem, téměř o tři minuty!

Dorazilová vyhrála Hanácký půlmaraton, Delingerová a Stehlíková druhá a třetí

V sobotu 21. dubna se v Olomouci běžel další ročník Hanáckého půlmaratonu. Běh, jehož děj se převážně odvíjel v Bezručových sadech a který byl zároveň Mistrovstvím Moravy, přinesl úspěch našim běžkyním. Jana Dorazilová zvítězila mezi ženami, Marie Delinge