Kocourek podlehl na Hornické desítce pouze Maďaru Tóthovi, Bajza doběhl devátý

Kocourek zaznamenal na ME v krosu nejlepší výsledek za poslední dvě dekády, Bajza doběhl v osmé desítce

Výborného výsledku dosáhl na nedělním Mistrovství Evropy v krosu , které se konalo ve slovinském Velenje, náš Milan Kocourek . V nabité konkurenci obsadil výborné 18. místo s pouhým 5 vteřinovým odstupem na první desítku. Jakub Bajza obsadil v kategorii d

Milan Kocourek triumfoval na Hornické desítce, Jana Dorazilová vyhrála Otrokovický půlmaraton

Milan Kocourek potvrdil výbornou formu a obhájil loňské prvenství na 26. ročníku Hornické desítky, která se běžela v sobotu 5. listopadu ve Frýdku Místku. Milan časem 29:49 min. již podruhé v řadě porazil Keňana Elishu Kiprotich Saweho, svého přemožitele

Kocourek porazil v Hronově Keňana Saweho, Bajza druhý na Valašských kotárech

Milan Kocourek se stal vítězem 54. ročníku silničního běhu Hronov-Náchod , když oplatil porážku Keňanu Elishovi Kiprotich Sawemu, s nímž prohrál na konci září v Praze-Běchovicích. Jakub Bajza obsadil druhé místo na Běhu Zlínem pojmenovaném také během Přes

MČR v krosu - suverénní vítězství Kocourka, Bajza si senzačně doběhl pro stříbro

V sobotu 19.března se v Rozstání-Baldovci na Drahanské vrchovině uskutečnil 1. letošní republikový šampionát pod širým nebem, jímž bylo MČR v krosu .  Na obtížné trati poznamenané pátečním sněžením zvítězil naprosto přesvědčivým způsobem Milan Kocourek a

Homoláč mistrem ČR v běhu do vrchu, Bajza čtvrtý, Blaha osmý

V sobotu se v Jeseníkách uskutečnilo Mistrovství České republiky v běhu do vrchu. 13-ti kilometrová trať vedená z Dolní Moravy na Kralický sněžník nejlépe seděla našemu Jiřímu Homoláčovi, který doběhl suverénně na 1. místě. Jakub Bajza tentokráte skončil