Jubilejní 50. ročník Chřibského maratonu vyhrál Mulugeta Serbessa, v ženách poprvé Iva Pachtová

Vítězem jubilejního 50. ročníku Chřibského maratonu se v sobotu 14.10.2023 stal již počtvrté  Mulugeta Serbessa  (ORT+TRAUMA+RHB Týn nad Vltavou), který náročnou trať  s celkovým převýšením 551 m, vedoucí z Kroměříže do Chřibů a zpět zvládl v času  2:53:54 hod .  Druhý do cíle doběhl  Ondřej Velička  (2:54:17 hod.) a třetí místo vybojoval  Daniel Orálek  (2:58:20 hod.).  Mezi ženami zvítězila  Iva Pachtová  v čase  3:46:29 hod. , před v cíli druhou  Andreou Krušinovou  (3:55:04 hod.) a třetí  Janou Štusákovou  (4:00:15 hod.).

Daniel Orálek a Jana Dorazilová opanovali jubilejní 40. ročník Chřibského maratonu

JUBILEJNÍ 40. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:41:29 hod. a dosáhl tak v Kroměříži už svého 4 triumfu. Mezi ženami

Orálek je pětinásobným vítězem Chřibského maratónu!

V sobotu 17.října se běžel již 43.ročník Chřibského maratónu. Na start se postavilo celkem 61 maratónců, z toho 5 žen.

CHŘIBSKÝ MARATÓN - 42.ročník vyhrál opět Vabroušek

V sobotu 18.října se uskutečnil již  42.ročník Chřibského maratonu. Nádherné říjnové počasí přivedlo na jeho start 54 účastníků, mezi nimiž však poprvé od roku 1991 chyběly ženy, které si letos zřejmě daly odpočinek.

45. ročník CHŘIBSKÉHO MARATÓNU - komentář, výsledky o foto

V sobotu 21.října se uskutečnil půlkulatý, 45.ročník, Chřibského maratónu. V jeho dlouholeté historii se poprvé se přihodilo, že v kategorii mužů i žen zvítězili běžci našeho klubu - Josef Sedláček a Jana Dorazilová . Navzdory předchozím předpovědím se vy

Dětská maratónská štafeta - 10.ročník

Součástí Chřibského maratonu byla opět i  Dětská maratónská štafeta , která letos měla jubilejní 10.ročník a  účastnily se jí 3 družstva. To vítězné ZELENÍ letos předběhlo časem 2:50:28 hod. vítěze maratonu. Druhá doběhla MODRÁ štafeta za 2:55:47