Vítězem 39. ročníku Chřibského maratonu se stal již potřetí Daniel Orálek

39. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:38:16 hod. a dosáhl tak v Kroměříži svého třetího triumfu. Mezi ženami se z vítězství radovala po dlouhých 9 letech opět domácí běžkyně Jana Dorazilová , která Chřibák zvládla ve velmi kvalitním čase 3:05:56 hod. a konečně ho vyhrála! Na třetím místě se v cíli objevila další domácí běžkyně Jitka Stehlíková v novém osobním rekordu (3:43:50 hod.).

Jubilejní 50. ročník Chřibského maratonu vyhrál Mulugeta Serbessa, v ženách poprvé Iva Pachtová

Vítězem jubilejního 50. ročníku Chřibského maratonu se v sobotu 14.10.2023 stal již počtvrté  Mulugeta Serbessa  (ORT+TRAUMA+RHB Týn nad Vltavou), který náročnou trať  s celkovým převýšením 551 m, vedoucí z Kroměříže do Chřibů a zpět zvládl v času  2:53:5

Orálek je pětinásobným vítězem Chřibského maratónu!

V sobotu 17.října se běžel již 43.ročník Chřibského maratónu. Na start se postavilo celkem 61 maratónců, z toho 5 žen.

Daniel Orálek a Jana Dorazilová opanovali jubilejní 40. ročník Chřibského maratonu

JUBILEJNÍ 40. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:41:29 hod. a dosáhl tak v Kroměříži už svého 4 triumfu. Mezi ženami

Chřibský maraton - vítězem 48.ročníku se stal domácí Tomáš Navrátil, mezi ženami Petra Tunysová

Vítězem 48.ročníku Chřibského maratonu se stal domácí Tomáš Navrátil , který náročnou trať pokořil v čase 2:38:15 hod . A mezi ženami zvítězila Petra Tunysová ze Slečinky Napajedla v čase 3:32:13 hod. Výsledky: https://chribak.akkromeriz.cz/results

CHŘIBSKÝ MARATÓN - komentář a výsledky 44.ročníku

Vítězem 44. ročníku Chřibského maratonu se stal Josef Hubáček , který náročnou trať pokořil časem 2:57:41 hod . O 19 vteřin zpět doběhla Petra Pastorová , která zvítězila mezi ženami v čase 2:58:00 hod . Dětská štafeta obsadila pomyslné 3.místo, když 105,