Chřibský maraton - vítězem 48.ročníku se stal domácí Tomáš Navrátil, mezi ženami Petra Tunysová

Vítězem 48.ročníku Chřibského maratonu se stal domácí Tomáš Navrátil , který náročnou trať pokořil v čase 2:38:15 hod . A mezi ženami zvítězila Petra Tunysová ze Slečinky Napajedla v čase 3:32:13 hod. Výsledky: https://chribak.akkromeriz.cz/results Foto:  https://mvyp.rajce.idnes.cz/Chribsky_maraton_2021/

Chřibský maraton 49. ročník - vítězem opět Tomáš Navrátil, v ženách poprvé Jitka Stehlíková

Vítězem 49. ročníku Chřibského maratonu se v sobotu 15.10.2022 stal po druhé za sebou domácí vytrvalec Tomáš Navrátil, který náročnou trať vedoucí z Kroměříže do Chřibů a zpět zvládl v času 2:51:43 hod.  Druhý do cíle doběhl také kroměřížský borec, Jiří K

CHŘIBSKÝ MARATÓN - komentář a výsledky 44.ročníku

Vítězem 44. ročníku Chřibského maratonu se stal Josef Hubáček , který náročnou trať pokořil časem 2:57:41 hod . O 19 vteřin zpět doběhla Petra Pastorová , která zvítězila mezi ženami v čase 2:58:00 hod . Dětská štafeta obsadila pomyslné 3.místo, když 105,

Rohálovská 10 - Fejfar a Navrátil byli na stupních vítězů

Na 29.ročníku populární Rohálovské desítky, která se v Prusinovicích uskutečnila v sobotu 5.3.2022 a to znovu v plné parádě, bylo vidět naše vytrvalce. Po vítězném Jakubovi Zemaníkovi z SSK Vítkovice (30:55 min.) doběhl jako druhý do cíle náš Ondřej Fejfa

CHŘIBSKÝ MARATÓN 46.ročník - info, výsledky a foto

V sobotu 13.října se za skoro letního počasí uskutečnil již. 46. ročník Chřibského maratónu. Zvítězil podle očekávání  David Pelíšek z Fortex Ski Moravský Beroun v dobrém času 2:42:40 hod., mezi ženami si pro vítězství doběhla v času 3:21:45 hod. domácí b

Vítězem 39. ročníku Chřibského maratonu se stal již potřetí Daniel Orálek

39. ročník Chřibského maratonu se stal kořistí nejlepšího českého vytrvalce Daniela Orálka (AC Mor.Slavia Brno), který náročnou trať s převýšením více než 300 m zdolal v čase 2:38:16 hod. a dosáhl tak v Kroměříži svého třetího triumfu. Mezi ženami se z ví