Rohálovská 10 - Fejfar a Navrátil byli na stupních vítězů

Na 29.ročníku populární Rohálovské desítky, která se v Prusinovicích uskutečnila v sobotu 5.3.2022 a to znovu v plné parádě, bylo vidět naše vytrvalce. Po vítězném Jakubovi Zemaníkovi z SSK Vítkovice (30:55 min.) doběhl jako druhý do cíle náš Ondřej Fejfar (32:00 min.) a hned za ním Tomáš Navrátil (32:19 min.). Mezi ženami zvítězila Petra Pastorová z MK Seitl Ostrava v čase 37:12 min. Do cíle 10 km silničního závodu doběhlo spokojených 352 běžců.

ROHÁLOVSKÁ DESÍTKA 30.ročník - Tomáš Navrátil doběhl na pěkném 5.místě

Na jubilejním 30.ročníku Rohálovské desítky, jednoho z nejpopulárnějších běžeckých silničních závodů u nás, doběhl v hlavní kategorii náš Tomáš Navrátil na velmi pěkném 5.místě. Časem 34:13 min. zaostal o necelé dvě minuty za vítězným Tomášem Habartou. Zá

Rohálovská desítka nejpopulárnějším závodem roku 2010!

Rohálovská desítka se letos stala podle hlasování čtenářů nejsledovanějšího běžeckého webu behy.cz nejpopulárnějším běžeckým závodem v ČR. Je to velké zadostiučinění a odměna pro manažera našich běžců, Ondřeje Němce, který je zakladatelem a hlavním orga

MČR v maratonu - Ondřej Fejfar vybojoval bronzovou medaili!

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se konalo v neděli 8,.května jako součást Pražského Volkswagen maratonu dosáhl výborného úspěchu náš vytrvalec Ondřej Fejfar , který doběhl v celkovém pořadí na 13.místě, což současně znamenalo i 3. místo v

Charouz Racing System zahájil sezónu FIA F2 na stupních vítězů

Závodní tým Charouz Racing System skvěle zahájil letošní sezónu FIA Formula 2 Championship. V úvodu sezóny na mezinárodním okruhu v Bahrajnu, se v prvním závodě David Beckmann prosadil na stupně vítězů.

MČR v půlmaratónu - bronzová medaile Ondry Fejfara

První letošní jarní Mistrovství České republiky se konalo v půlmaratónu v Ostřešanech u Pardubic. Běželo se na mírně členité trati v nepříjemném větru, který nedával šanci ke kvalitním časům. Atletický klub Kroměříž reprezentovali Ondřej Fejfar a Tomáš Na