ROHÁLOVSKÁ DESÍTKA 30.ročník - Tomáš Navrátil doběhl na pěkném 5.místě

Na jubilejním 30.ročníku Rohálovské desítky, jednoho z nejpopulárnějších běžeckých silničních závodů u nás, doběhl v hlavní kategorii náš Tomáš Navrátil na velmi pěkném 5.místě. Časem 34:13 min. zaostal o necelé dvě minuty za vítězným Tomášem Habartou. Závodu se zúčastnilo celkem 430 běžců a běžkyň z celé ČR i ze zahraničí. Hlavním hostem byla naše legendární koulařka Helena Fibingerová.

Rohálovská desítka nejpopulárnějším závodem roku 2010!

Rohálovská desítka se letos stala podle hlasování čtenářů nejsledovanějšího běžeckého webu behy.cz nejpopulárnějším běžeckým závodem v ČR. Je to velké zadostiučinění a odměna pro manažera našich běžců, Ondřeje Němce, který je zakladatelem a hlavním orga

Rohálovská 10 - Fejfar a Navrátil byli na stupních vítězů

Na 29.ročníku populární Rohálovské desítky, která se v Prusinovicích uskutečnila v sobotu 5.3.2022 a to znovu v plné parádě, bylo vidět naše vytrvalce. Po vítězném Jakubovi Zemaníkovi z SSK Vítkovice (30:55 min.) doběhl jako druhý do cíle náš Ondřej Fejfa

Chřibský maraton 49. ročník - vítězem opět Tomáš Navrátil, v ženách poprvé Jitka Stehlíková

Vítězem 49. ročníku Chřibského maratonu se v sobotu 15.10.2022 stal po druhé za sebou domácí vytrvalec Tomáš Navrátil, který náročnou trať vedoucí z Kroměříže do Chřibů a zpět zvládl v času 2:51:43 hod.  Druhý do cíle doběhl také kroměřížský borec, Jiří K

Homoláč vyhrál 120. ročník Běchovic a stal se mistrem ČR v silničním běhu na 10 km

V neděli 25.9. se běžel jubilejní 120. ročních legendárního silničního běhu Běchovice-Praha. Nás může těšit, že je ho vítězem se stal Jiří Homoláč, který trať délky 10 km zdolal v čase 30:26 min. a stal se zároveň mistrem ČR. Na 18. místě potom v čase 33:

MČR v maratonu - Ondřej Fejfar vybojoval bronzovou medaili!

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se konalo v neděli 8,.května jako součást Pražského Volkswagen maratonu dosáhl výborného úspěchu náš vytrvalec Ondřej Fejfar , který doběhl v celkovém pořadí na 13.místě, což současně znamenalo i 3. místo v