MČR v maratonu - Ondřej Fejfar vybojoval bronzovou medaili!

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se konalo v neděli 8,.května jako součást Pražského Volkswagen maratonu dosáhl výborného úspěchu náš vytrvalec Ondřej Fejfar , který doběhl v celkovém pořadí na 13.místě, což současně znamenalo i 3. místo v rámci mistrovství republiky. Jeho čas v cíli byl 2:23:26 hod. Ondřeji gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu! Další náš skvělý vytrvalec,  Tomáš Navrátil,  doběhl v rámci MČR na 34. místě v čase 3:06:37 hod.

MČR V MARATONU - Ondřej Fejfar doběhl pro stříbro v novém osobním rekordu, poprvé pod 2:20 h! Tomáš Blaha doběhl na 27. místě

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se opět konalo v rámci Pražského maratonu vybojoval náš vytrvalec Ondřej Fejfa r výborné 2. místo, když náročnou maratonskou trať zaběhl v osobním rekordu 2:19:54 hod . a vůbec poprvé v životě pokořil hrani

MČR v krosu - Vojtěch Král vybojoval 4.místo mezi vytrvalci!

V sobotu 26.listopadu se v Rumburku konal republikový šampionát v přespolním běhu dospělých a juniorů. Nás vzorně reprezentoval Vojtěch Král , který v hlavním závodu mužů vytrvalců na 10 km vybojoval výborné 4.místo, v čase 33:28 min. Neobhájil sice loňsk

Vojtěch Král vybojoval na Mistrovství ČR v krosu bronzovou medaili !

Vojtěch Král dal v sobotu vzpomenout na léta nedávná, kdy naši kluboví běžci kralovali mezi českými krosaři a z mistrovských šampionátů vozili pravidělně min. 2-3 medaile....

Ondřej Fejfar byl druhý z Čechů na Sportisimo Prague Half Marathon 2018

Ondřej Fejfar, jeden z mála běžců , kteří zůstali věrni našemu klubu i dobách zašlé slávy, doběhl včera jako druhý z Čechů na Sportisimo Prague Halfmarathon 2018, když půlmaratónskou trať obsolvoval v solidním čase  1:07,18  hod . S tímto výkonem  obsadil

Lacko v Německu vybojoval první letošní vítězství!

Evropský šampion z roku 2017 Adam Lacko přidal dnes po sobotním skvělém vítězství bronzovou medaili a po Nürburgringu už je na průběžné třetí pozici, o kterou se dělí s Maďarem Kissem. Oly Janes uhájil v nabité konkurenci vedení v Grammer Cupu.