Vojtěch Král vybojoval na Mistrovství ČR v krosu bronzovou medaili !

Vojtěch Král dal v sobotu vzpomenout na léta nedávná, kdy naši kluboví běžci kralovali mezi českými krosaři a z mistrovských šampionátů vozili pravidělně min. 2-3 medaile....

MČR v krosu - Vojtěch Král vybojoval 4.místo mezi vytrvalci!

V sobotu 26.listopadu se v Rumburku konal republikový šampionát v přespolním běhu dospělých a juniorů. Nás vzorně reprezentoval Vojtěch Král , který v hlavním závodu mužů vytrvalců na 10 km vybojoval výborné 4.místo, v čase 33:28 min. Neobhájil sice loňsk

Mistrovství ČR v krosu - Vojta Král čtvrtý, Tomáš Navrátil osmnáctý

Na mistrovství ČR v krosu, které se konalo v sobotu 25.11. v Dlouhoňovicích, dosáhl výborného výsledku náš Vojtěch Král . Vytrvaleckou 10 km trať zdolal v čase 33:55 min . a skončil těsně za stupni vítězů, na 4. místě.

Žáci bojovali na Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola má bronz v dálce

Na mistrovství Moravy a Slezska, které se uskutečnilo v sobotu v Ostravě vybojoval Dominik Sokola bronzovou medaili ve skoku dalekém za výkon 586 cm. Dobře se dařilo i Jakubu Gramlicovi a Zuzaně Vagalové.

MČR V KROSU – Kocourek si doběhl pro svůj 6.titul, Homoláč vybojoval bronz

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Svůj 6. krosový titul na něm získal Milan Kocourek a Jiří Homoláč vybojoval bronz. Družstvo se opět

Parádní bowlingová jízda Lukáše Jelínka

Lukáš Jelínek vybojoval bronzovou medaili na Mistrovství Evropy šampionů v bowlingu, které se letos konalo v Olomouci. Mistrovství ECC mělo skvělou úroveň. K vidění byly vysoké náhozy i maximální výkony. Devatenáctiletý Lukáš Jelínek procházel turnajem pa