MČR V MARATONU - Ondřej Fejfar doběhl pro stříbro v novém osobním rekordu, poprvé pod 2:20 h! Tomáš Blaha doběhl na 27. místě

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se opět konalo v rámci Pražského maratonu vybojoval náš vytrvalec Ondřej Fejfa r výborné 2. místo, když náročnou maratonskou trať zaběhl v osobním rekordu 2:19:54 hod . a vůbec poprvé v životě pokořil hranici 2:20 hod. Po Róbertu Štefkovi, Pavlu Faschingbauerovi, Janu Kreisingerovi a Jiřím Homoláčovi je pátým maratoncem hájícím kdy barvy našeho klubu, jemuž se toto podařIlo. Ondro GRATULUJEME !  Na 27.místě doběhl taktéž v osobním maximu, věkem již veterán a náš nejvěrnější vytrvalec,   Tomáš Blaha za 2:42:45 hod.  Vítězem Pražsk ého maratonu 2023 se stal v novém traťovém rekordu Keňan Alexander Mutiso, když zacíloval v času 2:05:09 hod. Ondřej byl celkově 15., Tomáš 67. Mužů, kteří doběhli do cíle bylo 4216.

MČR v maratonu - Ondřej Fejfar vybojoval bronzovou medaili!

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se konalo v neděli 8,.května jako součást Pražského Volkswagen maratonu dosáhl výborného úspěchu náš vytrvalec Ondřej Fejfar , který doběhl v celkovém pořadí na 13.místě, což současně znamenalo i 3. místo v

Homoláč mistrem ČR v běhu do vrchu, Bajza čtvrtý, Blaha osmý

V sobotu se v Jeseníkách uskutečnilo Mistrovství České republiky v běhu do vrchu. 13-ti kilometrová trať vedená z Dolní Moravy na Kralický sněžník nejlépe seděla našemu Jiřímu Homoláčovi, který doběhl suverénně na 1. místě. Jakub Bajza tentokráte skončil

Chřibský maraton 49. ročník - vítězem opět Tomáš Navrátil, v ženách poprvé Jitka Stehlíková

Vítězem 49. ročníku Chřibského maratonu se v sobotu 15.10.2022 stal po druhé za sebou domácí vytrvalec Tomáš Navrátil, který náročnou trať vedoucí z Kroměříže do Chřibů a zpět zvládl v času 2:51:43 hod.  Druhý do cíle doběhl také kroměřížský borec, Jiří K

Rohálovská 10 - Fejfar a Navrátil byli na stupních vítězů

Na 29.ročníku populární Rohálovské desítky, která se v Prusinovicích uskutečnila v sobotu 5.3.2022 a to znovu v plné parádě, bylo vidět naše vytrvalce. Po vítězném Jakubovi Zemaníkovi z SSK Vítkovice (30:55 min.) doběhl jako druhý do cíle náš Ondřej Fejfa

Mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu je Tomáš Blaha, třetí byl Josef Sedláček

Tomáš Blaha se stal v Olomouci mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu, když tuto trať zdolal jako jediný pod jednu a čtvrt hodiny (1:13:51 hod.). Na třetím místě doběhl Josef Sedláček v čase 1:16:16 hod.