6 medailí hned první den na AMS v kanoistice. Tettinger je zlatý!

Úspěšný první den má za sebou česká výprava na Akademickém mistrovství světa v portugalském Montemoru, kam  byla vyslána Českou asociací univerzitního sportu. Osm finálových jízd s českou účastí proměnili naši reprezentanti v šest medailových úspěchů. Pro zlato si dojel Petr Tettinger.  Článek 6 medailí hned první den na AMS v kanoistice. Tettinger je zlatý! se nejdříve objevil na ČAUS.

20 medailí na MČR CDO v České Lípě

20 medailí na MČR CDO Tento víkend proběhlo MČR a kvalifikace na ME a MS CDO v České Lípě. Naši tanečníci získali 19 medailových umístění a cca 54 nominací na ME a MS... 6 x ZLATO 7 x STŘÍBRO 7 x BRONZ Na soutěži se nejvíce dařilo D

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)

Medailové žně plaveckého klubu Pandora na krajském přeboru žactva (svoboda.info)

Neratovice - Během víkendového Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Ze šesti nominovaných plavců se celkem čtyři umístili na medailových místech a dohromady vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6

Nejoblíbenější plemeno: Zlatý retrívr

K obrázku spokojené rodiny hrající si venku na upravené zahradě vždy patří veselý pes. A většinou je to zlatý retrívr. Dobrácký pes s hlubokým pohledem a velkým srdcem. Vypadá jako velký plyšák. Proto si ho zamiluje každý a právem patří mezi nejoblíbenějš

2015 - první dorostenecká medaile

5.-6.12.2015 - zisk medailí ze Zimního mistrovství ČR žactva - Adam Ťok - 2. místo 100 m znak, 3. místo 200 m znak 18.7.2015 - první start štafety při Letním mistrovství ČR - 4 x 100 volný způsob (Kučera, Baláš, Kárný, Duben) 3.7.2015 - první medaile z Mi