Alena Symerská překonala na Pardubickém atletickém mítinku klubový rekord na 200m

Na Pardubickém atletickém mítinku, který se uskutečnil 22.6.2016 zvítězila naše sprinterka Alena Symerská v běhu na 200m žen, když časem 24,67 vt . zároveň překonala klubový rekord.

Alena Symerská - 24,07 v hale na 200m! O víkendu se dařilo se i ostatním

Na dalších halových závodech v Ostravě, které proběhly v sobotu 20.1.2018,  vylepšila Alena Symerská absolutní osobní i klubový rekord na 200m na hodnotu 24,07 s , čímž se zároveň posunula na čelo letošních domácích atletických tabulek!

Alena Symerská zlepšila ve Vídni klubové rekordy na 60 i 200m

Na mezinárodním atletickém halovém mítinku Indoor Track&Field Vienna 2017 ve Vídni zlepšila Alena Symerská klubové rekordy na 60m ( 7,89 ) i na 200m ( 24,62 ).

Alena Symerská zaběhla na 1.kole extraligy klubový rekord na 400m!

Na prvním kole atletické extraligy, které se konalo dnes v sobotu 19.5. na pražské Julisce, zaběhla naše momentálně nejlepší klubová atletka Alena Symerská nový klubový rekord na 400m!

Alena Symerská je mistryní ČR na 400m, navíc v novém rekordu MČR!

Alena Symerská korunovala neustále rostoucí formu ziskem zlaté medaile a stala se  mistryní ČR do 22 let v běhu na 400m ! Na Kladně navíc časem 54,00 vt. utvořila nový rekord MČR, když překonala stávající maximum Jitky Bartoníčkové.

Další překonání klubového rekordu - opět Alena Symerská a tentokrát na 400m

Alena Symerská je k nezastavení! Na sobotní Velké ceně Nového Města nad Metují, která byla součástí mezinárodního dvoumítnínku (s Velkou cenou Tábora), obsadila 2. místo v běhu žen na 400m , když časem 54,84 vt. vytvořila nový klubový i osobní rekord! Jak