Alena Symerská zaběhla na 1.kole extraligy klubový rekord na 400m!

Na prvním kole atletické extraligy, které se konalo dnes v sobotu 19.5. na pražské Julisce, zaběhla naše momentálně nejlepší klubová atletka Alena Symerská nový klubový rekord na 400m!

Další překonání klubového rekordu - opět Alena Symerská a tentokrát na 400m

Alena Symerská je k nezastavení! Na sobotní Velké ceně Nového Města nad Metují, která byla součástí mezinárodního dvoumítnínku (s Velkou cenou Tábora), obsadila 2. místo v běhu žen na 400m , když časem 54,84 vt. vytvořila nový klubový i osobní rekord! Jak

Alena Symerská je mistryní ČR na 400m, navíc v novém rekordu MČR!

Alena Symerská korunovala neustále rostoucí formu ziskem zlaté medaile a stala se  mistryní ČR do 22 let v běhu na 400m ! Na Kladně navíc časem 54,00 vt. utvořila nový rekord MČR, když překonala stávající maximum Jitky Bartoníčkové.

Alena Symerská překonala na Pardubickém atletickém mítinku klubový rekord na 200m

Na Pardubickém atletickém mítinku, který se uskutečnil 22.6.2016 zvítězila naše sprinterka Alena Symerská v běhu na 200m žen, když časem 24,67 vt . zároveň překonala klubový rekord.

Alena Symerská opět posunula hranici osobního a klubového rekordu na 400m

První červencový den se na Městském stadionu v Ostravě uskutečnilo 2.kolo atletické extraligy družstev. Opět si na něm vedla výborně naše momentálně nejlepší klubová atletka, Alena Symerská .

Alena Symerská - 24,07 v hale na 200m! O víkendu se dařilo se i ostatním

Na dalších halových závodech v Ostravě, které proběhly v sobotu 20.1.2018,  vylepšila Alena Symerská absolutní osobní i klubový rekord na 200m na hodnotu 24,07 s , čímž se zároveň posunula na čelo letošních domácích atletických tabulek!