Aleš Loprais bojuje a po druhé etapě je sedmý.

Zbrusu nová Praga V4S DKR v neděli absolvovala svou úplně první rychlostní zkoušku a rovnou na nejslavnější maratonské soutěži světa. A byla to premiéra vydařená. Posádce Instaforex Loprais Teamu patřila po úvodní etapě Rally Dakar 2020 devátá příčka průběžného hodnocení kamionů. Druhá etapa Rally Dakar 2020 znamenala pro Instaforex Loprais Team posun na sedmou pozici průběžného hodnocení kategorie kamionů, přestože k hladkému průběhu měla z pohledu posádky Aleše Lopraise daleko. Ale přesně taková už tradičně nejtěžší maratonská rally světa bývá.

Aleš Loprais o včerejších technických problémech

"Omlouvám se všem za komunikační výluku způsobenou nocováním ve spojovací etapě ve výšce 4000 metrů nad mořem, bez možnosti běžné komunikace... říká Aleš Loprais.

Aleš Loprais osmý v perné úvodní etapě Rally Dakar

Hned úvodní etapa 41. ročníku Rally Dakar připomněla trojici Aleš Loprais, Ferran Marco Alcayna, Petr Pokora, proč je tato soutěž považována za nejnáročnější na světě. Přestože pondělní speciálka byla relativně krátká, prožila posádka Instaforex Loprais T

Aleš Loprais na Rally Oil Libya Maroc 2015

Rozbité čelní sklo, prasklá listová pera na zadní nápravě ani problémy s pneumatikami nedokázaly ve třetí etapě zabrzdit posádku kamionu Iveco Aleše Lopraise. Druhé etapové vítězství posunulo českého jezdce na průběžné 2. místo mezi kamiony. "Byla to velm

Loprais vybojoval s novou Pragou první etapové vavříny

Nový soutěžní speciál Instaforex Loprais Teamu se poprvé prosadil na pomyslné stupně vítězů. Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali s Pragou V4S DKR v osmé etapě Rally Dakar 2020 třetí místo.