Andrea Balášová se probojovala do reprezentace (Kutnohorský deník)

Praha, Ústí nad Labem - O víkendu se Plavecký klub Pandora zúčastnil hned dvou významných plaveckých akcí. Nejlepší čáslavská plavkyně a trenérka v jedné osobě Andrea Balášová se díky výkonům během jara a léta probojovala do české plavecké reprezentace. V Praze na Podolí se zúčastnila mezistátního multiutkání, kde potvrdila dobrou formu. V konkurenci řady již jistých účastníků Olympijských her se na 100 m motýlek umístila na 3. místě a na dvojnásobné trati...

Andrea Balášová v Jihlavě dvakrát zlatá (Kutnohorský deník)

Jihlava - O víkendu se jako jediná z čáslavského Plaveckého klubu Pandora představila na jihlavském Axis cupu Andrea Balášová. V mezinárodní konkurenci se čáslavská plavkyně předvedla ve velmi dobré formě a povrdila, že právem patří do reprezentačního dru

Izraelské reprezentantky byly nad její síly (Kutnohorský deník)

Praha - O minulém víkendu na otevřeném bazénu v Praze - Podolí proběhl tradiční mezinárodní plavecký závod s názvem Praha 2008, který byl součástí Českého poháru v plavání. Silně obsazeného mezinárodního mítinku se zúčasnili také čáslavští plavci. Z Plave

Čáslavská plavkyně Andrea Balášová vybojovala dvě stříbra (Kutnohorský deník)

Čáslav - Fantastického úspěchu dosáhla čáslavská plavkyně Andrea Balášová na zimním mistrovství České republiky v Českých Budějovicích. Získala tam dvě stříbrné medaile. V pátek se jí zadařilo na sto metrů motýlek a stejným plaveckým stylem dohmátla v sob

Andrea Balášová si zajistili pobyt v české reprezentaci i na celý příští rok (Kutnohorský deník)

Praha - Na víkendovém Mistrovství České republiky se v dobrém světle představili čáslavští plavci. Andrea Balášová vybojovala pro Plavecký klub Pandora další medaile. Ve svých disciplínách na 100 a 200 m motýl si jednoznačně zajistila postup do finále. Ne

2004 - Nejprve nápad a pak obtížné začátky

11.12.2004 - Andrea Balášová - první start plavce PK Pandora na Mistrovství Evropy - Vídeň 26.11.2004 - první start PK Pandora na mistrovství ČR, zisk prvních medailí - Andrea Balášová, Jiří Baláš 26.11.2004 - Andrea Balášová - splněný limit pro ME ve V