Čáslavská plavkyně Andrea Balášová vybojovala dvě stříbra (Kutnohorský deník)

Čáslav - Fantastického úspěchu dosáhla čáslavská plavkyně Andrea Balášová na zimním mistrovství České republiky v Českých Budějovicích. Získala tam dvě stříbrné medaile. V pátek se jí zadařilo na sto metrů motýlek a stejným plaveckým stylem dohmátla v sobotu druhá i na dvojnásobné trati. Výsledky pátečních závodů zimního mistrovství ČR (České Budějovice) Muži – 50 m v. zp.: 1. Plevko (Žatec) 23,39, 2. Vener (Kometa Brno) 23,45, 3. Harnol (USK Praha) 23,48. 400 m v.zp.: 1. Svoboda...

Čáslavská plavkyně Andrea Balášová vybojovala zlatou a stříbrnou medaili na Mistrovství Evropy!

Eindhoven/Čáslav - Čáslavská plavkyně Andrea Balášová vybojovala zlatou medaili na Mistrovství Evropy kategorie masters v holandském Eindhovenu na 100 m motýl! Evropský titul doplnila stříbrnou medailí v těsném závěru na 200 m motýl a závěrečným 4. místem

Andrea Balášová v Jihlavě dvakrát zlatá (Kutnohorský deník)

Jihlava - O víkendu se jako jediná z čáslavského Plaveckého klubu Pandora představila na jihlavském Axis cupu Andrea Balášová. V mezinárodní konkurenci se čáslavská plavkyně předvedla ve velmi dobré formě a povrdila, že právem patří do reprezentačního dru

Andrea Balášová se probojovala do reprezentace (Kutnohorský deník)

Praha, Ústí nad Labem - O víkendu se Plavecký klub Pandora zúčastnil hned dvou významných plaveckých akcí. Nejlepší čáslavská plavkyně a trenérka v jedné osobě Andrea Balášová se díky výkonům během jara a léta probojovala do české plavecké reprezentace. V

Andrea Balášová si zajistili pobyt v české reprezentaci i na celý příští rok (Kutnohorský deník)

Praha - Na víkendovém Mistrovství České republiky se v dobrém světle představili čáslavští plavci. Andrea Balášová vybojovala pro Plavecký klub Pandora další medaile. Ve svých disciplínách na 100 a 200 m motýl si jednoznačně zajistila postup do finále. Ne

"Narozeniny" klubu Pandora (Obzory Kutnohorska)

Koncem srpna čáslavský Plavecký klub Pandora oslavil již 5. narozeniny a vstoupil tak do šestého roku své existence. Během prvních pěti let se čáslavští plavci představili na desítkách domácích i mezinárodních závodů. Nejlepší čáslavská plavkyně Andrea Ba