Anna Daňková, Matěj Kučera a Adam Ťok vybojovali pro Čáslav šest medailí (svoboda.info)

Kopřivnice/Trutnov/Prostějov - Pro čáslavské plavce úspěšné žákovské Mistrovství ČR se o třetím adventním víkendu odehrálo na třech místech republiky - Kopřivnice, Trutnov a Prostějov. Plavci PK Pandora vybojovali kompletní sbírku medailí (1x zlato, 3x stříbro, 2 x bronz) a postarali se o ně tři plavci ze tří žákovských ročníků. V nejstarším žákovském ročníku se nečekaně probojovala na stupně vítězů na 100 m prsa Anna Daňková, které doplnila smolným 4. místem na 100 m polohový závod a završila...

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)

Medailové žně plaveckého klubu Pandora na krajském přeboru žactva (svoboda.info)

Neratovice - Během víkendového Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Ze šesti nominovaných plavců se celkem čtyři umístili na medailových místech a dohromady vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6

Matěj Kučera a Adam Ťok vylepšili svá osobní maxima a přivezli po dvou medailích (svoboda.info)

Pardubice - Při víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok z Plaveckého klubu Pandora.Oba jmenovaní vybojovali po dvou medailích. Čtrnáctiletý Matěj Kučera vybojoval ve sv

Stejně jako i v předchozích dvou letech přivezl Matěj Kučera medaili i letos (svoboda.info)

Čáslav/Kopřivnice - Jediným plavcem z Plaveckého klubu Pandora, který se zúčastnil žákovského mistrovství ČR, byl letos Matěj Kučera. Čtrnáctiletý čáslavský plavec vybojoval při svém posledním startu na Zimním mistrovství ČR staršího žactva v Kopřivnici b

Ke dvaceti individuálním medailím čáslavští plavci přidali i stříbro ze štafety! (svoboda.info)

Kladno - Žákovského Letního přeboru Středočeského kraje se o víkendu v Kladně zúčastnilo i sedm plavců z čáslavského klubu Pandora. Čáslavským se letos dařilo a vybojovali celkem 20 individuálních medailí a jedno stříbro přidali na štafetu 4x50 m žáci (A.