Matěj Kučera a Adam Ťok vylepšili svá osobní maxima a přivezli po dvou medailích (svoboda.info)

Pardubice - Při víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok z Plaveckého klubu Pandora.Oba jmenovaní vybojovali po dvou medailích. Čtrnáctiletý Matěj Kučera vybojoval ve svém ročníku stříbro na 100 m kraul a bronz na 50 m kraul. Třináctiletý Adam Ťok získal dvě stříbrné medaile na 50 m kraul a 100 m znak. Všechny medailové úspěchy oba chlapci získali díky zlepšení svých nejlepších osobních výkonů.

Skvělé výsledky členů Pandory (Čáslavské noviny)

Během léta se plavci z Plaveckého klubu Pandora představili na sérii vrcholných závodů.Při červnovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok. Oba jmenovaní vybojovali po 2 medailí

Matěj Kučera navázal na úspěch z Letního mistrovství ČR a získal další dva cenné kovy (svoboda.info)

Zlín - Ve dnech 23. - 27. června se ve Zlíně konala Letní olympiáda dětí a mládeže ČR. Za středočeský kraj se nominoval také čáslavský plavec Matěj Kučera. Matěj navázal na úspěch z Letního mistrovství ČR. Na olympiádě se dokázal 6 x probojovat do finále

Stejně jako i v předchozích dvou letech přivezl Matěj Kučera medaili i letos (svoboda.info)

Čáslav/Kopřivnice - Jediným plavcem z Plaveckého klubu Pandora, který se zúčastnil žákovského mistrovství ČR, byl letos Matěj Kučera. Čtrnáctiletý čáslavský plavec vybojoval při svém posledním startu na Zimním mistrovství ČR staršího žactva v Kopřivnici b

Matěj Kučera z čáslavského klubu Pandora si doplaval pro stříbrnou medaili! (svoboda.info)

České Budějovice - Na víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Českých Budějovicích se dařilo čáslavským plavcům z Plaveckého klubu Pandora. Trojice plavců Anna Daňková, Tereza Poláková a Matěj Kučera si vytvořila výborné osobní rekordy. Děvčata

Matěj Kučera si v osobních rekordech doplaval pro dvě bronzové medaile! (svoboda.info)

Trutnov/Jihlava - O víkendu pokračovaly mistrovské soutěže plavců za účasti Plaveckého klubu Pandora Čáslav. Na Zimní mistrovství ČR dvanáctiletého žactva odcestoval Matěj Kučera. Nadějný čáslavský plavec odjížděl obhajovat bronz z letního mistrovství n