Matěj Kučera z čáslavského klubu Pandora si doplaval pro stříbrnou medaili! (svoboda.info)

České Budějovice - Na víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Českých Budějovicích se dařilo čáslavským plavcům z Plaveckého klubu Pandora. Trojice plavců Anna Daňková, Tereza Poláková a Matěj Kučera si vytvořila výborné osobní rekordy. Děvčata vybojovala díky velkým osobním zlepšením pěkné 10. respektive 12. místo. Nejvíce se dařilo Matěji Kučerovi, který sice dvakrát zůstal těsně pod stupni vítězů na 50 m kraul a 100 m motýlek, ale vše si vynahradil na 100 m kraul, kde vybojoval...

Stejně jako i v předchozích dvou letech přivezl Matěj Kučera medaili i letos (svoboda.info)

Čáslav/Kopřivnice - Jediným plavcem z Plaveckého klubu Pandora, který se zúčastnil žákovského mistrovství ČR, byl letos Matěj Kučera. Čtrnáctiletý čáslavský plavec vybojoval při svém posledním startu na Zimním mistrovství ČR staršího žactva v Kopřivnici b

Medaile z kladenského bazénu o víkendu vylovil Matěj Kučera z čáslavského klubu Pandora (Svoboda.info)

Kladno - Předposlední květnový víkend se nejmladší čáslavší plavci představili v Letním poháru Středočeského kraje mladších žactva v Kladně. Mezi deseti a jedenáctiletými žáky ve Středočeském kraji se nejlépe představil jedenáctiletý Matěj Kučera, který

Úspěchy plaveckého klubu Pandora (Čáslavské noviny)

Koncem května se poprvé vhistorii čáslavského Plaveckého klubu Pandora představili mladší žáci na Letním poháru Středočeského kraje žactva vKladně. Pětice čáslavských nadějí (Havrda, Kučera, Daňková, Hartová, Poláková) se představila vdobré formě avybo

Ke dvaceti individuálním medailím čáslavští plavci přidali i stříbro ze štafety! (svoboda.info)

Kladno - Žákovského Letního přeboru Středočeského kraje se o víkendu v Kladně zúčastnilo i sedm plavců z čáslavského klubu Pandora. Čáslavským se letos dařilo a vybojovali celkem 20 individuálních medailí a jedno stříbro přidali na štafetu 4x50 m žáci (A.

Matěj Kučera si v osobních rekordech doplaval pro dvě bronzové medaile! (svoboda.info)

Trutnov/Jihlava - O víkendu pokračovaly mistrovské soutěže plavců za účasti Plaveckého klubu Pandora Čáslav. Na Zimní mistrovství ČR dvanáctiletého žactva odcestoval Matěj Kučera. Nadějný čáslavský plavec odjížděl obhajovat bronz z letního mistrovství n