Medaile z kladenského bazénu o víkendu vylovil Matěj Kučera z čáslavského klubu Pandora (Svoboda.info)

Kladno - Předposlední květnový víkend se nejmladší čáslavší plavci představili v Letním poháru Středočeského kraje mladších žactva v Kladně. Mezi deseti a jedenáctiletými žáky ve Středočeském kraji se nejlépe představil jedenáctiletý Matěj Kučera, který pro čáslavský Plavecký klub Pandora vybojoval stříbro na 50 m kraul a bronz na 100 m kraul. Těsně pod stupni vítězů na 4. místě dohmátli stejně starý Tomáš Havrda (100 m kraul) a desetiletý Martin Šedivý (400 m kraul). Další čáslavskou...

Matěj Kučera z čáslavského klubu Pandora si doplaval pro stříbrnou medaili! (svoboda.info)

České Budějovice - Na víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Českých Budějovicích se dařilo čáslavským plavcům z Plaveckého klubu Pandora. Trojice plavců Anna Daňková, Tereza Poláková a Matěj Kučera si vytvořila výborné osobní rekordy. Děvčata

Matěj Kučera a Adam Ťok vylepšili svá osobní maxima a přivezli po dvou medailích (svoboda.info)

Pardubice - Při víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok z Plaveckého klubu Pandora.Oba jmenovaní vybojovali po dvou medailích. Čtrnáctiletý Matěj Kučera vybojoval ve sv

Matěj Kučera si v osobních rekordech doplaval pro dvě bronzové medaile! (svoboda.info)

Trutnov/Jihlava - O víkendu pokračovaly mistrovské soutěže plavců za účasti Plaveckého klubu Pandora Čáslav. Na Zimní mistrovství ČR dvanáctiletého žactva odcestoval Matěj Kučera. Nadějný čáslavský plavec odjížděl obhajovat bronz z letního mistrovství n

Ke dvaceti individuálním medailím čáslavští plavci přidali i stříbro ze štafety! (svoboda.info)

Kladno - Žákovského Letního přeboru Středočeského kraje se o víkendu v Kladně zúčastnilo i sedm plavců z čáslavského klubu Pandora. Čáslavským se letos dařilo a vybojovali celkem 20 individuálních medailí a jedno stříbro přidali na štafetu 4x50 m žáci (A.

Matěj a Monika plavali pro medaile na Přeboru Středočeského kraje (Obzory Kutnohorskaú

Poslední květnový víkend se v kladenské pětadvacítce konal Přebor Středočeského kraje žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se zúčastnilo 7 dvanácti až čtrnáctiletých plavců, z nichž byl neúspěšnější dvanáctiletý Matěj Kučera. Matějovi