Anna Dzurenda zvítězila na Mezinárodním mistrovství Slovenska

České hráčky suverénně ovládly Mezinárodní seniorské mistrovství Slovenska v golfu 2018, které se konalo 4. – 6. července na hřišti Hrubá Borša. Zvítězila Anna Dzurenda (79, 78, 84), druhé místo obsadila Blanka Dědečková (84, 84, 81) a bronz získala Barbora Stárková (89, 85, 82).

Západočeský závodník přivezl z ME MS Slovenska v RT bronz

sobotu 13. 7. proběhlo mezinárodní mistrovství Slovenska v Nových Zámcích. Západočeský závodník z MO Kdyně David Nejdl se tohoto závodu zúčastnil s družstvem České reprezentace. V tomto mistrovství získal bronzovou medaili v mušce terče.

Začala nová závodní sezona přívlačářů

Loňská sezona západočeských závodníků v přívlači byla velmi podařená. Ať již šlo o výsledky na Mezinárodním Mistrovství republiky dospělých: Náš kraj obsadil 3. místo a Daniel Kop se stal Vicemistrem, mezi juniory zase vynikl Filip Ráža, který v kat. U18

Maier a Václavík vyhráli mistrovství střední Evropy třídy Star

Majestátní lodní třída Star se po 22 letech vrátila na Lipno. Týden před mezinárodním závodem – Mistrovstvím 17. distriktu – se o prodlouženém víkendu 11.–13. června odjelo na Lipně Mistrovství České republiky.

Týmové mistrovství ČR v jachtingu

V Praze se od 27. do 29. října konalo mistrovství ČR v team racingu. V pátek po dopoledním dešti vysvitlo slunce a začalo foukat. Dvanáct týmů, složených z nejlepších jachtařů celé republiky a Slovenska, začalo závodit. K favoritů patřily zejména týmy POB

Nová YZ65 startuje závodní nadšení mladých jezdců

Už pět desetiletí dominuje v motokrosových soutěžích řada vítězných závodních motocyklů YZspolečnosti Yamaha. Od chvíle, kdy tato značka zvítězila na prvním motokrosovém mistrovství světa v roce 1973, dosáhly stroje YZ společnosti Yamaha vítězství ve všec